Wolfenstein 3D Classic LITE – video recenze

V kategorii (Aplikace) napsal Mirek Strnad dne 2. 6. 2009

Označeno tagy : , , , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

logo-wolf3DKlasiky se valí na iPhone a příchází sem i jedna z těch největších klasik. Ano, je to ta první střílečka, která si kdysi dávno našla cestu na jedné disketě na Vaše PC, hádám, že to bylo 486 či 386, že? Určitě Vás Wolf pekelně bavil a nyní máte šanci zavzpomínat a zahrát si tuto klasiku na Vašem Apple iPhone.

Wolf k Vám přichází jak v placené verzi, tak Vám nabídne i Lite verzi, která je zcela zdarma. Jediné omezení Lite verze je, že si můžete zahrát pouze první tři úrovně.

Nejdříve Vás přivítá logo id software, pak již stačí odklepnout novou hru, vybrat si obížnost, stejně jako v klasickém Wolfovi, vybrat misi a hrajete přesně to, na co jste byli kdysi dávno zvyklí. Ovládání si v menu můžete upravit k obrazu svému, ale doporučuji, nechat vše jak je, protože tak to funguje naprosto skvěle, levým palcem chodíte a pravým mačkáte střelbu. Otvírání dveří a přepínání pák, které ukončují level, je automatické. Může se zdát, že tahle „klávesnicová“ klasika nemá šanci si udržet svou hratelnost na dotekovém displeji iPhonu, ale opak je pravdou, je to pořád stejně skvělé a hravé a pokud Vám není líto pár korun, rozhodně si kupte plnou verzi, stojí jen 1,59 EUR.

wolf-obtiznostwolf-zacatek

Informace o aplikaci:

Kategorie: Games

Vydáno: 21. duben 2009

Prodejce: id Software

Verze: 1.1

Velikost: 9,6MB

Cena: FREE

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 8.3/10 (3 votes cast)
Wolfenstein 3D Classic LITE - video recenze, 8.3 out of 10 based on 3 ratings
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Monkey Flight LITE – videorecenze
  2. Free Video to iPhone Converter – RECENZE programu
  3. Duke Nukem 3D – recenze

Přidejte komentář