Jak nahrát vlastní vyzvánění do iPhonu? – NÁVOD

V kategorii (Návody) napsal Mirek Strnad dne 7. 6. 2009

Označeno tagy : , , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

notyUrčitě už Vás přepadla touha, nahrát si do Vašeho nového iPhonu, nějaké pěkné vyzvánění, či tam přesunout vyzvánění ze starého mobilu, na které jste byli navyklí. Po přidání MP3 do iTunes, máte volbu create ringtone.

Pokud jste zkusili na to jít touto cestou, tak Vás iTunes hned zastaví hláškou.

vyzvaneni.itunes

Tato hláška říka, že vyzvánění můžete vytvořit pouze z hudby, která byla zakoupena v iTunes. Zní to docela snadno, ale co když chcete mít jako zvonění nějakou vlastní MP3, která v iTunes prostě není a pak druhý důvod, pokud nejste v iTunes registrování jako národnost jiná než česká, např. jako američan, tak si žádnou hudbu koupit ani nemůžete, protože v českém iTunes je jen App Store pro nákup aplikací, nic víc, nic míň. Takže jak na to? Co s tím? Návodů a postupů je několik, ja Vám zde ukážu návod, který používá sám a který je podle mého nejsnažší.

 1. Nejdříve jděte na stránku www.iringer.net a stahněte si aplikací iRinger [přímý odkaz na stažení ZDE]. Výhodou této aplikace je, že je zdarma (pouze se Vám pod aplikací zobrazuje reklama). Aplikace není žádný moloch, pouze samotný exe soubor, není potřeba cokoli instalovat.
 2. Po stažení spusťte aplikaci
 3. iringer

 4. Jak je vidět, ovládání je naprosto snadné a nemáte šanci co poplést. Klikněte na tlačítko „Import“ a vyberte Vaši MP3. Pro ověření, že je to ona, můžete kliknout na druhou ikonu „Preview“ a přehrát si ji.
 5. Nyní stiskněte tlačítko „Export
 6. Zobrazí se Vám toto dialogové okno:
 7. options

 8. Ringotne directory, v této položce nastavte Vaši složku s tóny. Do této složky se nakopíruje vytvořený vyzváněcí tón.
 9. Ringtone title, jak se bude Váš tón jmenovat.
 10. Looping, jak se bude opakovat tón po skončení.
 11. Exporting, zvolte první možnost via iTunes.
 12. Nyní stačí potvrdit tlačítkem Go!
 13. Pokud se nestala žádná chyba, zobrazí se Vám toto informační okno.
 14. hotovo

 15. Nyní zapněte iTunes a podívejte se do složky Ringtones, Váš vyzváněcí tón tam již čeká.
 16. ringtones

 17. Nyní připojte Váš Apple iPhone k PC.
 18. V iTunes otevřete Váš Apple iPhone a otevřete třetí záložku „Ringtones“ a zkontrolujte, zda máte aktivní volbu „Sync ringtones“ a poté buď nechte „All ringtones“ pro synchronizaci všech tónů, nebo vybráním volby „Selected ringtones“, vyberte požadované tóny.
 19. Poté stačí potvrdit Vaš volby kliknutím na tlačítko „Apply“ a pak stačí již kliknout na „Sync„, čímž spustíte synchronizace Vašeho iPhonu s PC.
 20. tony

 21. Tím je práce na PC a ukončena, můžete odpojit iPhone.
 22. Vezměte si do ruky iPhone a otevřete si položku „Settings“ --> „Sounds“ --> „Ringtone“ --> a úplně nahoře, bude Váš vyzváněcí tón, v sekci „Custom„.
 23. iphone

 24. Vyberte si Váš tón a nyní již Vám bude iPhone zvonit přesně jak chcete. Je to snadné, že? Doufám, že Vám tento návod pomohl a těším se na shledanou u dalšího návodu.

Tento návod byl odzkoušen na:

OS: Windows Vista (Business Edition) SP1 CZ

iTunes: 8.2.0.23 32bit Windows version

iPhone: Jailbreak FW 2.2.1

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 9.8/10 (153 votes cast)
Jak nahrát vlastní vyzvánění do iPhonu? - NÁVOD, 9.8 out of 10 based on 153 ratings
Mohlo by Vás také zajímat:
 1. Jak na Jailbreak iPhonu u OS 3.0? – NÁVOD
 2. Jak kopírovat soubory do iPhonu pomocí WinSCP a kabelu? – NÁVOD
 3. Jak číst knihy v iPhonu – NÁVOD

Komentáře:

Přidejte komentář