Winterboard – customizujte si naprosto celý iPhone

V kategorii (Aplikace) napsal Mirek Strnad dne 29. 7. 2009

Označeno tagy : , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

Jeden z důvodů proč jsem prvně rozhodl pro JailBreak, byla možnost instalace různých grafických témat. Docela mě zamrzelo, když jsem zjistil, že si mohu jenom měnit obrázek na Lockscreenu a nemohu si měnit ikonky, ani to černé pozadí za nimi. Naštěstí je zde Winterboard. Proč vlastně tento název? O zobrazení ikonek, o načtení Vašeho wallpaperu, o to všechno se v iPhonu stará služba jménem Springboard, proto autoři této aplikace ji vtipně pojmenovali jako Winterboard.

Kde hledat Winterboard? Jak jsem již zmínil, pro instalaci Winterboardu je potřeba JailBreak, tudíž jej naleznete v Cydii, když zadáte hledat „Winterboard„.

Winterboard zvládne změnit prakticky všechno co se Vám na iPhonu zobrazuje, ikony, pozadí, vzhled baterie, signálu, vzhled Safari, vzhled iPodu, no prostě opravdu všechnu grafiku, není to obyčejne měnění ikonek a pozadí, jak sem si původně sám myslel. Winterboard funguje jako jakýsi správce těchto témat, jediná jeho funkce je, že tato témata vypisuje a Vy je můžete aktivovat / deaktivovat.

winterboard-menu

Na obrázku vidíte co se Vám zobrazí po startu Winterboardu, výpis všech témat, ta s fajfkou jsou aktivována. Aktivních témat můžete mít více jak jedno. Protože jedno téma může měnit pouze ikony, druhé téma bude měnit Lockscreen a třetí bude mění ikonku baterie. Možnost prižpůsobit si iPhone je opravdu neskutečně velká.

Kde brát, ale všechna ta témata? Drtivá většina z nich je v Cydii, tudíž stačí si vypsat categorie a sjet až k „Themes“, kde si můžete celý den vybírat.

V příštím článku mám v plánu Vám ukázat, jak si snadno vyrobit vlastní úpravy.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 8.8/10 (5 votes cast)
Winterboard - customizujte si naprosto celý iPhone, 8.8 out of 10 based on 5 ratings
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Jak na témata do iPhonu pomocí Winterboard? – NÁVOD
  2. Jak kopírovat soubory přímo do iPhone pomocí WinSCP? – NÁVOD
  3. Apple iPhone OS 3.0 a JailBreak – INFO

Komentáře:

Přidejte komentář