Evropa 2 – další česká aplikace v App Store

V kategorii (Aplikace) napsal Mirek Strnad dne 16. 8. 2009

Označeno tagy : , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

evropa2-logoČeských aplikací není moc, proto každá nová potěší. Rádio Evropa 2 přináší svým posluchačům stejnojmenou aplikaci. Protože iPhone není vybaven hardwarem pro příjem rádia, je tento nedostatek řešen nejoblíbenější metodou a tou je streamování z internetu. Většina rádií již nabízí možnost poslechu prostřednictvím streamu a proto je tato možnost tak oblíbena. Aplikace Evropa 2 je jednoduchost sama. Po spustění aplikace můžete kliknout pouze na jediné tlačítko. Hudbu tedy můžete zapnout či vypnout a posuvníkem můžete regulovat hlasitost, nic víc, nic míň. Při přehrávání Vás aplikace informuje o jménu interpreta a o názvu skladby, která právě hraje.

evropa2

Evropa 2 je k dostání v App Store zcela zdarma. Sám jsem si myslel, že streamované rádio má smysl jedině při připojení na 3G síť nebo na rychlou wifi síť. Ovšem rádio běží perfektně i na obyčejném edge připojení. Na stream se připojíte během 4 až 5 vteřin a pak už jen posloucháte. Rozhodně tuto aplikaci doporučuji.

Stahujte ZDE

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Stahujte placené aplikace zdarma
  2. iTunes Music Store je nyní v ČR
  3. Český oficiální Apple Online Store právě odstartoval!

Přidejte komentář