Windows 7 a iTunes = zase o něco rychlejší

V kategorii (Aplikace pro PC) napsal Mirek Strnad dne 22. 8. 2009

Označeno tagy : , , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

windows-7-logoPřed týdnem se objevila finální verze Microsoft Windows 7 i na MSDN AA (Academic Alliance) serverech. Microsoft Windows 7 je novým operačním systémem, který by měl v sobě skloubit novinky a vylepšení z Windows Vista a zároveň zachovat to co si uživatelé oblíbili ve Windows XP, jak ale fungují iTunes a iPhone na tomto zcela novém operačním systému? Není žádnou novinkou, že iTunes je aplikace určená především pro Mac OS, pro tento systém je iTunes plně vyladěn. Verze pro Windows, již tak odladěná není. Funguje bez chyb, ale je neskutečně pomalá. Používám pro práci notebook s procesorem Core 2 Duo na frekvenci na 2,26GHz a 4GB Ram, přesto na Windows Vista jsem měl pocit, že místo multimediální aplikace mám zaplou nejnovější 3D hru, protože vše bylo strašně pomalé.

Nyní jsem přešel na Windows 7 x64 a nainstaloval jsem iTunes pro x64 Windows verze. Zrychlení je poměrně markantní a i když to pořád není ono, hned je práce podstatně veselejší. Vše funguje bez problému, ovladače se nainstalují automaticky a hned můžete iPhone synchronizovat. Zároveň pokud jako já budete přecházet, z 32-bit systému na 64-bit, nemusíte se obávat ničeho, stačí si zazálohovat iTunes prostým překopírováním složky iTunes, kterou najdete ve složce Hudba. Po přesunutí z 32-bit iTunes do 64-bit iTunes, vše funguje dál.

Upgrade na Windows 7 doporučuji.

Pokud již máte 64-bitový systém Windows, Windows Vista x64 nebo Windows 7 x64, doporučuji instalaci 64-bitové verze iTunes, kterou nalezne ke stažení ZDE.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 6.0/10 (3 votes cast)
Windows 7 a iTunes = zase o něco rychlejší, 6.0 out of 10 based on 3 ratings
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Záloha iTunes před reinstalací Windows – NÁVOD
  2. Aktualizace iTunes 9.0.1 ke stažení
  3. iTunes 10 přichází

Přidejte komentář