TomTom Car Kit – víc než jen stojánek

V kategorii (Novinky) napsal Mirek Strnad dne 23. 8. 2009

Označeno tagy : , , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

tomtom-logoPokud si vzpomínáte na první představení TomTom pro iPhone, jistě si vzpomínáte, že TomTom prezentoval svou navigaci spolu s držákem pro iPhone do auta. Nyní TomTom odhalil nové promo video, kde prozrazuje detaily jeho držáku a je toho opravdu hodně.

Z videa se dozvídáme, že držák pro iPhone bude vlastně plný technologie. Po zapojení iPhonu do držáku budete mít k dispozici na držáku výstup pro mini USB, které zajistí napájení během jízdy a 3,5mm jack pro audio výstup, to abyste mohli připojit iPhone / iPod k Vašemu audiu v autě. Na držáku bude externí mikrofon, pro nejlepší kvalitu handsfree telefonátů. A protože TomTom nechce nechat nic náhodě, uvnitř těla Car Kitu bude i vestavěný GPS modul, který má zajistit lepší příjem signálu z družic. Zároveň se TomTom odmítá spolehát i na reprodukci zvuku přímo z iPhonu, proto držák obsahuje i vlastní reproduktor. To, že si můžete držák natočit tak jak potřebujete, snad ani zmiňovat nemusím. Z videa také vyplývá, že TomTom Car Kit a TomTom navigace budou prodávány samostatně. Dost, ale řečí, podívejte se sami na video.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
TomTom Car Kit - víc než jen stojánek, 1.0 out of 10 based on 1 rating
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. TomTom se již nezadržitelně blíží – video
  2. TomTom Car Kit – známe ceny
  3. TomTom ke stažení již 22. zaří?

Komentáře:

Přidejte komentář