TomTom Car Kit – známe ceny

V kategorii (Hardware) napsal Mirek Strnad dne 5. 10. 2009

Označeno tagy : , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

iphone-tomtom-1Samotná navigační aplikace je již nějakou tu dobu ke stažení v App Store, ale na pulty obchodů se chystá TomTom Car Kit. Stojánek, který obsahuje integrovaný GPS chip pro vyšší přesnost určení lokace, vlastní reproduktor a všechny nezbytné konektory. Čekali jsme, že levné to nebude, ale nyní už nemusíme spekulovat, ceny jsou tu, takže na kolik nás to přijde?

Stojánek se bude prodávat jak samostatně, tak i jako Car Kit, kde součástí balení bude jak aplikace pro iPhone, tak samotný stojánek. Samotný stojánek bude stát $119.95 (2090,- Kč) a celý kit bude stát $219.95 (3832,- Kč). Ač samotná aplikace je perfektní a myslím, věřím že se bude prodávat velmi snadno, tak o samotném držáku již spíše pochybuji. Vylepšení již stávajících funkcí není tolik lákavé, protože nedostanete nic navíc. Stejnou funkci zastane i libovolný stojánek, který v univerzální velikosti koupíte v kde jakém mobilshopu za cenu kolem dvou set korun.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 5.0/10 (1 vote cast)
TomTom Car Kit - známe ceny, 5.0 out of 10 based on 1 rating
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. TomTom Car Kit – víc než jen stojánek
  2. TomTom se již nezadržitelně blíží – video
  3. TomTom gps navigace pro iPhone – Novinka

Přidejte komentář