Stojánek pro iPhone ZDARMA

V kategorii (Aplikace) napsal Mirek Strnad dne 15. 10. 2009

Označeno tagy : , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

Při brouzdání na internetu jsem objevil velmi povedený nápad. Jedná se o papírový stojánek pro iPhone. Naprosto jednoduchá vystřihovánka, kterou zvládne každý, díky šikovně vymyšlené konstrukci celý stojánek perfektně drží a když do něj posadíte iPhone, skoro se Vám ani nebude chtít věřit, že je to z papíru. Co budete potřebovat? Především si stáhnout PDF a vystřihovánku si vytisknout. Pokud si přeci jen nejste jisti, video Vás krok za krokem provede. Rozhodně to stojí za zkoušku. Ač jednoduché, tak celý koncept je geniálně vymyšlený a je navržen tak, že ve stojánku může být iPhone/iPod včetně kabelu.

.swf?clip_id=6559478&server=vimeo.com&show_title=1&show_byline=1&show_portrait=0&color=&fullscreen=1" type="application/x-shockwave-flash">.swf?clip_id=6559478&server=vimeo.com&show_title=1&show_byline=1&show_portrait=0&color=&fullscreen=1" />

Zdroj: www.dessinemoiunobjet.com

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 8.5/10 (4 votes cast)
Stojánek pro iPhone ZDARMA, 8.5 out of 10 based on 4 ratings
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Mobile Me zdarma?
  2. TomTom Car Kit – víc než jen stojánek
  3. TomTom Car Kit – známe ceny

Komentáře:

Přidejte komentář