FriendSync – nutnost pro uživatele Facebooku

V kategorii (Aplikace) napsal Mirek Strnad dne 8. 11. 2009

Označeno tagy : , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

friendsyncNedávno jsem v App Store objevil jednu jednoduchou a přitom skvěle fungující aplikaci. Nenápadná aplikace jménem FriendSync. Její smysl tkví v tom, že aktualizuje Váš seznam kontaktů pomocí informací z Facebooku.

Po spuštění se aplikace propojí s Vaším účtem na Facebooku a už skenuje. Pokud najde shodu, tak Vám dostahuje fotografie pro Vaše kontakty, podle toho jakou fotku mají právě na Facebooku.

friendsync-synchonizace

V nastavení si můžete povolit, že se bude sychronizovat jméno a i datum narození. Pokud náhodou máte někoho uloženého jen prezdívkou nebo naopak je někdo tak vtipný, že má na Facebooku ve svém jméně připsáno něco navíc, nezoufejte. V případě nenalezení shody, můžete jednotlivé kontakty propojit ručně.

friendsync-nastaveni

Aplikaci stačí zapnout, nechat najít shody, poté doladit ruční přřazení kontaktů a je to hotovo. Jednou za čas stačí pustit aplikaci, pro nastahování nejnovějších fotek Vašich známých a je to hotovo. Ušetří Vám to mnoho času a Vaše kontakty nebudou vypadat tak prázdně.

FriendSync je aplikace placená, ovšem její cena není nijak závratná. Koupit ji můžete za 1,59EUR.Rozhodně doporučuji, ušetří hodně času a zase je jedna věc automatizovaná a to potěší vždy.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
FriendSync - nutnost pro uživatele Facebooku, 8.0 out of 10 based on 1 rating
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. mujiPhone.com je nyní na Facebooku, přidejte se a soutěžte
  2. ICQ – recenze oficiálního klienta pro iPhone
  3. iSvátek – už nikdy nezapomenete na svátky

Komentáře:

Přidejte komentář