Letem světem Applem má vlastní aplikaci

V kategorii (Novinky) napsal Mirek Strnad dne 23. 1. 2010

Označeno tagy : ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

lsaTo, že české aplikace mám o něco více raději než ostatní, není žádné tajemství. Proto jsem rád, že mohu napsat o další české aplikaci. Český web věnující se produktům Apple, web Letem světem Applem má nyní svou vlastní aplikaci. Obsah webu tvoří především pravidelný videocast, který nadšeně komentuje dění okolo výrobků Apple.

Aplikace byla oficiálně představena před několika málo minutami na iPhoneDevCamp. Jelikož informace o této aplikaci je  tak čerstvá jak jen to lze, více informací si můžete přečíst z tohoto oficiálního prohlášení:

Dlouho jsme přemýšleli, jak vám ulehčit práci, při sledování našich podcastů. Jako poděkování všem divákům, za to že nás sledujete, přinášíme naši vlastní aplikaci LsA pro iPhone a iPod touch! Není nic snadnějšího, než jednoduše spustit aplikaci a přehrát nový díl Letem světem Applem streamovaně přímo ve vašem iPodu nebo iPhone. Již nemusíte nic stahovat, připojovat k iTunes, nebo prohlížet přes webové rozhraní. Jednoduše zapnete LsA a okamžitě máte k dispozici všechny naše díly v iPod kvalitě. Přehrané díly se automaticky označí jako přehrané, abyste měli přehled nad tím, co jste již viděli. Díky iPod kvalitě je zaručeno rychlé streamování při 3G, GPRS nebo Wi-Fi připojení. O čemkoli se v Podcastu bavíme a objeví se jako vždy fotografie nebo video dané věci, stačí na fotografii nebo video kliknout a automaticky se spustí Safari se stránkou, na které naleznete bližší informace! Video přehrávání se přitom zastaví tam, kde jste skončili se sledováním podcastu! Za vytvoření aplikace děkujeme Tapmates.

Stahovat můžete ZDE.

lsa

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. iDnes.cz představuje vlastní aplikaci pro iPhone
  2. 2 biliony aplikací staženo pomocí App Store
  3. Uctěte památku Steva Jobse spolu s Applem

Komentáře:

Přidejte komentář