redsn0w se vrací scénu

V kategorii (Aplikace pro PC) napsal Mirek Strnad dne 25. 1. 2010

Označeno tagy : ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

jailbreakPokud sledujete na mujiPhone.com návody pro jailbreak, určitě jste si všimli, že zpočátku používaný nástroj redsn0w nahradil blackra1n. Bylo to dáno tím, že nejnovější FW 3.1.2 bylo natolik těžké prolomit, že tvůrci redsn0w až nyní připravili svůj nástroj i pro tento firmware.

Co to pro Vás vlastně znamená? Redsn0w je pro Vás výborná alternativa pokud se Vám z jakéhokoli důvodu nedaří jailbreak pomocí aplikace blackra1n. Výhoda redsn0w je i v tom, že po procesu jailbreaku máte již nainstalovanou Cydii, v případě blackra1nu, musíte Cydii po JB ještě stáhnout a nainstalovat. Sami tvůrci doporučují použít jejich utilitu i v případě, že již JB máte. Redsn0w nabízí možnost vyřadit procesy jailbreaku a využít aplikaci pro změnu bootovacího loga. Pokud ovšem JB již máte a vše Vám funguje, doporučoval bych raději nic nepokoušet a redsn0w hledat spíše až pro následující firmware.

Detailní popis nejnovější verze redsn0w 0.9beta3 naleznete zde a stahovat můžete verzi jak pro Windows, tak pro Mac OS.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
redsn0w se vrací scénu, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Jailbreak iPhone OS 3.1
  2. Jailbreak pro iPhone 3G(S) 3.1.2 – HOTOV
  3. iPhone OS 3.1.3 – UPDATE

Komentáře:

Přidejte komentář