Apple reklamy pod jednou střechou

V kategorii (Novinky) napsal Mirek Strnad dne 26. 1. 2010

Označeno tagy : , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

getamacUrčitě jste již alespoň jednou na Youtube zahlédli reklamy od Apple ze série „GET A MAC“. V reklamních spotech vystupuje starší pán s brýlemi, který zastupuje PC a jsou na něm demonstrovány všechny neduhy PC, potažmo Windows. Od problémů s viry, přes nestabilitu až po problémy s množstvím verzí jako tomu bylo u Windows Vista. Naproti tomu vystupuje mladý a sebejistý mladík, který vše zvládá bez problémů, přesně ve stylu MAC.

Tato kampaň běží již od roku 2006 a v rámci této kampaně bylo natočeno celkem 66 reklamních spotů. Všechny spoty si nyní můžete prohlédnou, jeden za druhým na této stránce. Odborníci o této reklamní kampani nemluví jako o úplně ideální kampani, neboť mnoho starších diváků naopak má raději toho staršího pána v obleku než možná až drzého mladíka. Celkově je kampaň hodnocena jako kampaň která spíše směřuje k příznivcům značky a její dopad na nerozhodnuté uživatele, či uživatele PC je spíše neutrální.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Apple reklamy pod jednou střechou, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Nové reklamy na iPhone
  2. Apple zveřejňuje ceny pro iCloud
  3. Apple představuje iOS 5 – seznam novinek

Přidejte komentář