iPhone OS 3.1.3 – UPDATE

V kategorii (Novinky) napsal Mirek Strnad dne 3. 2. 2010

Označeno tagy : , , , , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

iphone_home1Prakticky bez jakéhokoli varování či náznaků, Apple nám připravil aktualizaci pro naše iPhony na verzi 3.1.3. Než hned zapnete Vaše iTunes a budete s nadšením instalovat nový firmware, mám tu pro Vás důležité upozornění. Uživatelé, kteří jsou závislí na JailBreaku či na odemknutí telefonu pro všechny operátory, neupdatujte, protože update by Vám JailBreak či odemčení telefonu smazal. Nyní musíte čekat než vyjde aktualizace pro blackra1n či redsn0w. Až bude jasno, jako vždy Vám přinese velmi detailní návod pro JailBreak.

Aktualizace firmwaru je z verze 3.1.2 na verzi 3.1.3, již podle číslování verze je jasné, že přínos tohoto updatu bude minimální, v oficiálním textu updatu se hovoří o těchto změnách:

  • vylepšená přesnost hlášení úrovně baterie na iPhone 3GS
  • opravena chyba, kdy aplikace třetích stran nejdou spustit při některých instancích
  • opravena chyba, která může způsobit pád při používání klávesnice „Japanese Kana“

Výčet oprav jasně říká, že my uživatelé JailBreaku můžeme klidně čekat na nové odemykací nástroje, aniž bychom byli o cokoli ochuzeni.

Nový firmware jako vždy naleznete ve Vašich iTunes, pokud nebudete aktualizovat hned, doporučuji zvolit možnost „Download only“ a nový firmware si pouze stáhnout do počítače, protože až se rozhodnete aktualizovat, nebudete muset čekat.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 10.0/10 (6 votes cast)
iPhone OS 3.1.3 - UPDATE, 10.0 out of 10 based on 6 ratings
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. iOS 4 update již dnes – VYDÁNO
  2. Nový firmware pro iPhone 3.0.1 opravuje SMS hack
  3. Apple iPhone OS 3.0 a JailBreak – INFO

Komentáře:

Přidejte komentář