zoomIt – SD karty se chystají do iPhonů

V kategorii (Aplikace) napsal Mirek Strnad dne 10. 2. 2010

Označeno tagy : ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

zoomitNemožnost použití pamětových karet v iPhonu, bylo pro mnohé nepřekonatelnou překážkou. ZoomIt se chystá tento nedostatek odbourat. Jedná se o čtečku SD / SDHC karet, která se zapojuje do datového konektoru iPhonu. Spolu se speciálním softwarem budete moci pamětové karty používat naplno. Půjde nejen číst, ale i zapisovat. Software si poradí od fotek, přes hudbu až po například dokumenty.

Tato čtečka karet se pak jistě stane vhodným doplňkem fotografů, po focení si můžete již velmi snadno prohlížet fotky cestou domů. ZoomIt také může pomoci, těm kterým pamětová kapacita iPhonu nestačí. Ke čtečce si pak stačí pořídit větší pamětovou kartu, v současné době se dá 32GB SDHC pořídit za cenu pod dva tisíce korun. Otázka je zda, ovšem ZoomIt nejde na trh takříkajíc s křížkem po funuse. Nedávno při oficiálním představení iPadu, Apple představil i jako jedno z příslušenství produkt velmi podobný této čtečce se stejnými možnostmi. ZoomIt se zatím nedá koupit, ale můžete si jej již předobjednat za cenu $60. Zda se bude ZoomIt prodávat či ne, o tom rozhodne především cena čtečky od Applu.

zoomit s fotakem

zoomit sw

Zdroje:

iSpazio a ZoomIt web

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 9.3/10 (3 votes cast)
zoomIt - SD karty se chystají do iPhonů, 9.3 out of 10 based on 3 ratings
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. O2 nabízí zdarma micro SIM karty pro iPad a iPhone 4

Přidejte komentář