iPhone jako touchpad s aplikací Touch Mouse – NÁVOD

V kategorii (Návody) napsal Mirek Strnad dne 27. 2. 2010

Označeno tagy : , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

logitech-touch-mouse-iconKdyž se řekne Logitech, tak je to v prvé řadě výrobce velmi kvalitních periférií pro PC. Logitech je znám díky svým myším a klávesnicím, které jsou velmi oblíbené u uživatelů. Tento především hardwarový výrobce se nyní rozhodl, že vyprodukuje soft a o co vlastně jde? Proč nevyužít velký dotekový displej iPhonu jako bezdrátový touchpad? Funguje to skvěle a já Vám nyní v návodu popíšu jak na to.

Celý návod budu popisovat na této sestavě:

OS: Microsoft Windows 7 x64 CZ -- Professional

iPhone: 3G 16GB -- 3.1.2

 1. Jděte do App Store a stáhněte si aplikaci Touch Mouse.
 2. touchmouse

 3. Sesynchronizujte iPhone pro instalaci aplikace.
 4. Jděte na web Logitechu a stáhněte si aplikaci, které budete chtít ovládat. Rozklikněte položku „Choose OS“ a vyberte Váš operační systém. Poté v „Select File“ upřesněte Váš systém, zda je 32 nebo 64 bitový. Sjeďte na konec stránky a klikněte „Download“.
 5. download-touch-mouse

 6. Po stažení aplikace, spusťte instalátor a nainstalujte ji. Nic záludného instalace neobsahuje a tak stačí pouze klikat na „Next“.
 7. Jakmile je aplikace nainstalována, spusťte ji. Objeví se Vám ikonky v tray (vedle hodin)  liště a nyní je již vše připravené.
 8. trayicon

 9. Na mém Windows 7 se základním Firewallem nebylo potřeba cokoli konfigurovat. Je pouze potřeba aby Vaše PC a iPhone byli připojeni do stejné WiFi sítě.
 10. Ve Vašem iPhonu zapněte Touch Mouse, ve výpisu serverů nyní bude Váš počítač, pokud tam není vidět, zadejte přímo jeho IP adresu, jaká to je adresa, to zjistíte poklepáním na ikonku Touch Mouse v PC.
 11. img_0411

  touchmousepc

 12. Na popisek Vašeho PC stačí kliknout a Touch Mouse se připojí na Váš počítač a nyní je z iPhonu bezdrátový touchpad.

img_04121

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 8.5/10 (2 votes cast)
iPhone jako touchpad s aplikací Touch Mouse - NÁVOD, 8.5 out of 10 based on 2 ratings
Mohlo by Vás také zajímat:
 1. Jak používat iPhone jako dálkový ovladač? – Návod
 2. Jak číst knihy v iPhonu – NÁVOD
 3. JailBreak iPhone 3.1.2 – NÁVOD

Přidejte komentář