Nová posila mujiPhone.com týmu

V kategorii (O webu) napsal Mirek Strnad dne 7. 3. 2010

Označeno tagy : ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

siluetaI když to tak zatím nevypadalo, vždy jsem chtěl z mujiPhone.com vytvořit magazín, na jehož chodu se bude podílet tým. Zatím jsem si tu však jen psal já. Nyní tu mám posilu v podobě Daniela Horkého alias Altaira, jemuž jeho záliba ve čtení tohoto webu přerostla a rozhodl se, že bude i psát.

Není žádným tajemstvím, že jsem již poměrně pohodlný a preferuji snadno ovladatelné aplikace a nějaké technické věci už řešit prostě nechci, proto jsem rád, že Daniel je v tomto opak, je to typický technický hračička, takže se můžete těšit na články, které Vám nabídnou nový úhel pohledu, kde se problémy budou řešit až na kost. Navíc články budou vycházet častěji, když budeme dva a tak snadno zaženete nudu třeba při školních hodinách, na přednáškách nebo na pracovních poradách. Již zítra se tu těšte na rozšiřující článek o kódech pro iPhone.

Říkáte si teď také, že by Vás bavilo psát o iPhonu? Jestli to myslíte opravdu vážně, neváhejte ani chvilku a pište mi na mail strnad.mirek (zavináč) gmail.com a určitě se domluvíme.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Nová posila mujiPhone.com týmu, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. mujiPhone.com nyní optimalizován pro iPhone
  2. mujiPhone.com je nyní na Facebooku, přidejte se a soutěžte
  3. Podcast mujiPhone.com?

Přidejte komentář