TeamViewer pro iPhone

V kategorii (Aplikace) napsal Mirek Strnad dne 11. 3. 2010

Označeno tagy : ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

teamviewer-logoProsím tě jak udělám tohle? Určitě to znáte, když po Vás chce někdo pomoci s počítačem a jak jinak, většinou si kamarádi vzpomenou když Vás vidí online třeba na ICQ a určitě víte jak je nervyničící všechno popisovat a přesvědčovat dotyčné, že ty ikonky tam opravdu jsou, že je tam vážně mají. Tak pro všechny takovéto případy je zde TeamViewer.

TeamViewer funguje na principu vzdálené plochy, stačí si stáhnout do PC aplikaci, nainstalovat a máte možnost se buď připojit a pomáhat nebo vygenerované ID a heslo poslat někomu jinému.

teamviewer-win

S přístupovými údaji se snadno připojíte na počítač kamaráda a převezmete nad ním kontrolu, dotyčný zároveň vidí co Vy děláte s počítačem a může se tak aspoň něco přiučit.

teamviewer login

TeamViewer je i skvělým nástrojem pro správu domácího PC třeba z notebooku se kterým jste ve škole. A nyní je tato perfektní aplikace i pro iPhone a funguje to stejně úžasně a jednoduše jako na počítači. Spustíte si aplikaci, která je také zdarma, zadáte údaje a již jste připojeni na vzdálené PC. Spojení jde přes internet a není ani potřeba mít veřejnou IP adresu. Tuto aplikaci rozhodně doporučuji.

teamviewer iphone

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
TeamViewer pro iPhone, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. GPS Mission – Zábava pro volné chvíle!
  2. Wolfenstein 3D Classic LITE – video recenze
  3. ICQ – recenze oficiálního klienta pro iPhone

Přidejte komentář