GPS Mission – Zábava pro volné chvíle!

V kategorii (Aplikace) napsal Daniel Horký dne 16. 3. 2010

Označeno tagy : ,

Line Break

autor: Daniel Horký (2 článků napsáno)

Jsem redaktor magazínu mujiPhone.com, člen Reversity studios a vášnivý uživatel mobilního telefonu od Applu. Motto: Testík se s testem sešel a po prudké noci jsem vzniknul já. A proč? Proto, aby jste měly novinky a žhavé informace přímo ze scény iPhone!

GPS MissionStalo se vám někdy, že byl krásný slunečný den a vy jste hnípali doma s tím, že jste nevěděli kam vyrazit? Ano? Tak to pro vás mám dobrou zprávu! Už nemusíte a to díky této aplikaci.Pokud máte iPhone, internet a třeba kolo, tak se už nemusíte bát, že nebudete vědět kam vyrazit. Na App Store si stáhněte aplikaci GPS Mission Lite, spusťte ji a zaregistrujte se. Teď Vám vysvětlím o co tu vlastně jde.

GPS Mission je multiplayerová online hra, kde sbíráte imaginární zlato. Samozřejmě úkolem je nasbírat co nejvíce zlata a to můžete tak, že vyrazíte ven a podle mapy v iPhonu najít co hledáte :-) . Nezapomeňte však, že soupeříte i s jinými hráči, takže se nedivte, že zlato sebral Váš kámoš s kterým jste vyrazili. No takže přistoupíme na screeny.

  • Loadujeme, scanujeme a hledáme :-)

loading screen img_0007 img_0008

  • Zaměřeno, vyrážíme a sbíráme

img_0010img_0012img_0011

No a to je konec dnešního článku a já už stačím jen popřát hodně zlata a příjemnou zábavu!

Na shledanou u dalšího článku.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 6.5/10 (2 votes cast)
GPS Mission - Zábava pro volné chvíle!, 6.5 out of 10 based on 2 ratings
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Doodle Dorks – zábava pro chytré hlavy

Přidejte komentář