Star Cargo 3000 – příjemná návykovka

V kategorii (Aplikace) napsal Mirek Strnad dne 26. 3. 2010

Označeno tagy : ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

star-cargo-3000Dnes tu máme po delší době opět nějakou tu hru pro krácení dlouhých chvil. Je to arkádovka jak vyšitá a možná i proto mě tolik dokázala pobavit. Obecně musím za sebe říci, že ty větší a komplexnější hry, se mi na iPhonu moc dobře nehrají, ovládání, které je založené na dotykovém displeji mi nepřijde vždy moc šikovné, a tak i když grafika je na mobilní poměry moc pěkná, tak většinou jen samotné ovládání je to, co mi kazí dojem z hry.

O co jde ve Star Cargo 3000? Princip samotné hry není nijak složitý. Cílem je chránit Vaši zásobovací loď od asteroidů, které se na ni řítí. Prostým klikáním na ně je jeden po druhém ničíte a zároveň necháváte bedny s nákladem nerušeně dolétnout až k Vaší lodi, která je nabere. Jak to tak bývá, s dalšími koly je asteroidů víc a víc, létají různou rychlostí a často se mršky kryjí za bedny s nákladem.

star-cargo

Co se týče grafické stránky hry, tak už z její samotné podstaty, to že se jedná o arkádovku, je jasné že nemůžeme žádné grafické orgie, ale i tak jsou různé exploze poměrně líbivé a hra není rozhodně nijak odfláknutá.

star-cargo-hra

Ač se to nemusí na první pohled zdát, tak tato hra mě zabavila mnohem déle než mnohem větší soupeři na trhu her pro iPhone. Když někde čekám, tak je poměrně příjemné, že zapnu hru a rovnou se něčím zabavím a nemusím přemýšlet co jak funguje a jak, že je dělané to ovládání.

Star Cargo 3000 naleznete v App Store za 1,59 € a stahovat můžete zde.

star-cargo-menu

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Star Cargo 3000 - příjemná návykovka, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Nic podobného jsme nenašli, ale nezoufejte, zkuste homepage.

Přidejte komentář