Download Meter – surfování pod kontrolou

V kategorii (Aplikace) napsal Mirek Strnad dne 1. 4. 2010

Označeno tagy : , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

download-meter-logoApple iPhone patří do kategorie internetových telefonů, kde je takřka nezbytné mít mobilní připojení k internetu, jinak jste ochuzeni o velmi velké množství služeb. Však si sami představte, že máte iPhone bez internetu, nemůžete prohlížet weby, přijímat poštu, využívat google mapy, stahovat aktuální počasí a mnoho a mnoho dalšího. Proto dnes již je standardní součástí nabídky mobilních operátorů nějaký doplňkový mobilní internet. Ovšem mobilní internet v našich podmínkách je v základu poměrně pomalý, natož když Vám operátor dá datový limit, po jehož překročení je rychlost ještě více zredukována, že je to skoro stejné jako by Vám internet odpojili. Na pomoc tu je Download Meter, který sleduje datový proud a pomůže Vám předejít vyčerpání Vašeho datového limitu.

Download Meter je především aplikace zaměřená na práci s informaci o tom kolik dat a přes jaké připojení protéká při komunikaci s internetem. Pokud Váš datový tarif je neomezený, tak tato aplikace je pro Vás zcela bez smyslu, ovšem pokud nějaké to omezení máte, může se Vám velmi hodit. V jednoduchém nastavení si nadefinujete jaký je Váš limit a to je vše. Jednoduché a přehledné, přesně takové aplikace mám rád. Na úvodní obrazovce vidíte základní statistiku přenesených dat.

download-meter

Na dalších záložkách si můžete prohlédnout detailnější statistiky pro WiFi a pro GPRS / 3G spojení.

gprs

Pokud Vás také štve, že po dosažení mesíčního limitu, je zpomalení tak drastické, že je to skoro stejné jako žádný internet, tak je to aplikace přímo pro Vás, protože hned po zapnutí aplikace máte jasno, jak jste na tom s daty. Download Meter je placená aplikace a prodává se za minimální částku 1,59 € v iTunes.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. ČT24 živě na iPhonu

Přidejte komentář