Apple iPhone OS 4.0 je tu s multitaskingem

V kategorii (Novinky) napsal Mirek Strnad dne 8. 4. 2010

Označeno tagy : , , , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

multitaskingPrávě před chvíli byl představen iPhone OS 4.0, který bude pohánět naše stroje. A přestože jsem ještě nedávno prohlašoval, že Apple určitě neudělá multitasking, tak nemožné je tu a multitasking je hlavním lákadlem nového firmwaru, bohužel jen hardware iPhonu 3GS a iPod Touch 3. generace zvládne multitasking, uživatelé například iPhonu 3G mají v tomto ohledu smůlu. Co dál nás čeká?

Nový OS bude obsahovat podporu pro běh různých aplikací na pozadí, například Skype poběží na pozadí a Vy budete moci klidně hrát hry a být stále online. Vylepšení se dočká aplikace Mail s podporou více účtů Exchange a dalších drobných doladění. Nyní budeme mít k dispozici i složky pro organizování aplikací. Aplikace pro elektronické knihy bude dostupná i pro iPhone, takže knížky nebude mít jen iPad a pokud jste inzerenti, tak Vás také potěší nové možnosti reklam uvnitř aplikací.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 9.5/10 (2 votes cast)
Apple iPhone OS 4.0 je tu s multitaskingem, 9.5 out of 10 based on 2 ratings
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Apple iPhone OS 3.0 a JailBreak – INFO
  2. Nový firmware pro Apple iPhone 3.1 ke stažení
  3. iPhone OS 4.0 – již zítra
  4. Jak konvertovat videa pro Apple iPhone – NÁVOD

Komentáře:

Přidejte komentář