SMS zdarma

V kategorii (Aplikace) napsal Mirek Strnad dne 17. 4. 2010

Označeno tagy : ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

sms-zdarmaProč platit mobilním operátorům, když jde smskovat zdarma? Myslím, že toto je rozhodně věc, kterou uvítá každý. Dnes tu máme aplikaci s názvem, který o ní prozrazuje vše, jde o aplikaci „SMS zdarma“. Takže jak funguje aplikace, která slibuje úsporu peněz za smsky?

Jak vlastně funguje ono posílání SMS zdarma? Aplikace využívá webové SMS brány operátorů, přes které SMS zprávy odesílá, z toho plyne, že pokud chcete SMSky zadarmo, musíte být připojeni k internetu, zároveň z toho, ale plyne, že nepotřebujete SIM kartu a tak je tato aplikace skvělým doplňkem pro iPod Touch.

img_0445

Aplikace je jednoduchá a postrádá jakákoli nastavení, už tento fakt považuji za velké plus, že se aplikace nese v duchu iPhonu a Applu a dává uživateli něco co se dá používat a ne něco co by se nejdřív muselo půl dne konfigurovat. Po spuštění aplikace naskočí editor SMS zpráv a už se můžete pustit do díla. K orientaci kolik znaků Vám zbývá, pomůže počítadlo, jakmile zadáte číslo příjemce, program sám rozpozná dle předvolby operátora a pokud víte, že dotyčný přešel k jinému operátorovi, stačí kliknout na logo operátora a změnit jej dle potřeby. Poté již stačí kliknout odeslat, načte se Vám obrázkový kód, který je nutné opsat pro potvrzení, že nejste žádný SPAM bot a SMS je odeslána.

img_0447

Aplikaci jsem testoval na SMSkách pro Vodafone, kde vše funguje bez jediného problému. Jediné co mne mrzí, že nemám jak nastavit číslo odesílatele. Jaká je vlastně cena SMS zdarma? Za symbolických 0,79 EUR můžete smskovat zdarma. Hlavní využití této aplikace vidím především u majitelů iPod Touch, kde by se měla stát základním vybavením. Nakupovat můžete jako vždy v App Store.

img_0446

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 9.4/10 (5 votes cast)
SMS zdarma, 9.4 out of 10 based on 5 ratings
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Stahujte placené aplikace zdarma
  2. 1Password Pro – úschova hesel – do 1. prosince ZDARMA
  3. Nádherné tapety nejen pro iPhone od Vladstudio nyní ZDARMA

Komentáře:

Přidejte komentář