Ano šéfe se chystá do iPhonu

V kategorii (Novinky) napsal Mirek Strnad dne 19. 5. 2010

Označeno tagy : ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

Ano šéfe se chystá do našich iPhonů. Abych to upřesnil nejde o samotný pořad, ale především o hlavního protagonistu, Zdeňka Pohlreicha. V rámci reklamní kampaně obchodního řetězce Interspar, uvařit za stovku, se do App Storu každou chvílí dostane aplikace, která Vám bude generovat recepty na základě zadaných surovin. Takže zbývá Vám posledních něco málo v ledničce a nevíte co uvařit? Zdeněk to vyřeší za Vás.

Televizní reality show Ano šéfe je zaměřena na českou gastronomii. Majitelé českých restaurací a hospod si mohou pozvat Zdeňka Pohlreicha, aby jim pomohl zachránit jejich podnik. Zdeněk Pohlreich, který je profesionální kuchař a má i velké zkušenosti s management v oblasti gastronomie, pak dojíždí do jednotlivých restaurací, kde svým svérázným způsobem radí jak vařit a jak vést podnik. Úspěch pořad slaví především díky panu Pohlreichovi, který se rozhodně nebojí nic říct na rovinu a často použije i ostrá slova, ale přesto je neustále znát jeho profesionální náhled na věc.

Pokud jste příznivci Zdeňka Pohlreicha a nebo jen rádi vaříte a zkoušíte nové recepty, tak pro Vás je nově chystaná aplikace. Půjde o kuchařku pro iPhone. Výhoda oproti jiným kuchařkám bude v tom, že nebudete pouze prohledávat recepty, ale recepty bude hledat na základě zadaných surovin, což je jistě velmi praktické. Aplikace by měla startovat koncem měsíce a já se na ni již určitě těším.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Ano šéfe se chystá do iPhonu, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Mozilla se chystá na iPhone
  2. Adobe Flash se chystá na iPhone
  3. Legendární Driver se chystá na iPhone

Komentáře:

Přidejte komentář