PassFootball, aneb fotbal na iPhone, jak ho neznáte

V kategorii (Aplikace) napsal Šimon Blecha dne 4. 6. 2010

Označeno tagy : , , , ,

Line Break

autor: Šimon Blecha (18 článků napsáno)

Všeuměl, který nedá za žádnou cenu dopustit na jablečné přístroje, metodu GTD, sportování a samozřejmě také Twitter.

app-store-logo_bigger Ve hře PassFootball jde samozřejmě o fotbal, ale jde zde pojatý tak trochu z jiné perspektivy. Pokud vás zajímá, v čem se tato hra, třeba od Gameloft RealFootball 09, liší, čtěte dále!

Jistě znáte klasický fotbal na iPhone, jako je například RF 09 od Gameloftu, kde je vaším hlavním cílem za pomoci nějakého joysticku a dvou tlačítek dopravit míč do brány. Toto je samozřejmě cílem i v PassFootballu, ale jen za pomoci nasměrování správných čar a dotyků.

V této hře dostanete do ruky partičku 5 hráčů, kteří se budou samovolně pohybovat po hřišti a vy jim budete nařizovat, komu mají nahrát a jak vystřelit. V horní polovině obrazovky vám samozřejmě bude nabíhat, kolik času vám zbývá do konce a jaké máte scóre. Vše se vám také budou snažit stížit protihráči, kteří se pohybují a berou vám míč. Vždy jeden hráč z vašeho týmu se pohybuje neovladatelně a „sbírá míče“, pokud míč dostane, je zase jen na vás, komu míč přihrajete nebo kam vystřelíte.


img_0615

Přímo ve hře máte také vysvětlené ovládání. Je zde i skromné nastavení, kde si můžete měnit barvu vašeho týmu. Narovinu ale musím říct, že ve hře není nic revolučního a RF od Gameloftu je mnohokrát lepší.


img_0616

PLUSY - neobvyklé zpracování fotbalu na iPhone, cena, jednoduchost

MINUSY -- horší design, chybí širší nápad, po čase nudné

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Guerrilla Bob, aneb když Chillingo updatuje iDraculu
  2. Will it blend iPhone 4? aneb půjde rozmixovat nový iPhone?
  3. In-počasí aneb na počasí hezky česky

Přidejte komentář