Evernote – perfektní poznámky

V kategorii (Aplikace) napsal Mirek Strnad dne 5. 7. 2010

Označeno tagy : , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

evernote-logoStandardní aplikaci Poznámky pro poznámky jsem téměř nikdy nevyužíval, ale co jsem objevil Evernote, začal jsem si zapisovat mnohem více než před tím. Evernote je poznámkovník a cílem této aplikace je nechat Vás uložit si poznámku v jakémkoli možném způsobu. Na výběr máte klasický text, fotografii nebo zvukovou nahrávku.

Evernote není především samotná aplikace, jedná se o službu, která začíná na webu (web Evernote), aplikace pro iPhone či iPad je tak pouze prodloužením této služby i na mobilní zařízení. Stejně jako v iPhonu, můžete mít klienta i pro Vaše PC nebo MAC.

evernote nová poznámka

Registrací, která je zdarma si vytvoříte poznámkový diář, kam již můžete libovolně zapisovat vše co Vás napadne. Poznámky můžete označit štítky / tagy. Pokud si vytváříte poznámku v iPhonu, je taková poznámka doplněna o GPS souřadnice. Asi si říkáte k čemu všemu je dobrá vlastně takováto aplikace a co si tam člověk asi tak může pořád zapisovat. Ideální je psát si tam všechno, jdu po ulici a vidím reklamu co mne zaujala, když si řeknu, že si to zapamatuji a podívám se na to doma, tak je téměř jisté, že na to zapomenu, tak si to vyfotím. Doma se podívám do Evernotu a zjistím jak to bylo. Co se mi moc líbí, že si takto tvořím mou jednu ucelenou databázi „věcí co mi přišly zajímavé“ a když si občas vzpomenu, že jsem tehdá viděl to nebo to, nemusím projíždět celý Google, Bing nebo Seznam, prohledám jenom mé poznámky.

img_0009

Aplikace i služba jsou zdarma, samozřejmě s mírnými omezeními, ale na ta jsem sám nikdy nenarazil, ale pokud náhodou někomu nebude stačit prostor a bude chtít víc a víc diářů pro vyšší stupeň řazení a třídění, jsou tu placené tarify. Evernote je skvělým způsobem jak nenechat nic zmizet v propadlišti dějin.

Kde začít:

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)
Evernote - perfektní poznámky, 5.5 out of 10 based on 2 ratings

Nic podobného jsme nenašli, ale nezoufejte, zkuste homepage.

Přidejte komentář