O2 nabízí zdarma micro SIM karty pro iPad a iPhone 4

V kategorii (Novinky) napsal Mirek Strnad dne 23. 8. 2010

Označeno tagy : , , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

Apple iPhoneO2 si je vědomo, že iPhone táhne a že lidé jsou ochotni za kvalitu utrácet peníze, proto se snaží nic nepodcenit okolo příchodu iPhone 4 na český trh. Nedávno rozjeli web, kde se můžete zaregistrovat a čekat na zprávu, kdy že to bude iPhone v prodeji a za kolik. Nyní informují, že O2 bude zdarma měnit na požádání obyčejné SIM karty za micro SIM karty. Kompletní znění tiskové zprávy naleznete zde.

Dobrý den,

Telefónica O2 Czech Republic zařadila do své nabídky vedle standardních SIM karet také micro SIM karty. Ty jsou určené hlavně pro uživatele Apple iPad a iPhone 4.

Rozhodli jsme se vyjít vstříc všem našim zákazníkům, kteří jsou fanoušky značky Apple. Do svých iPadů a v budoucnu i nových iPhonů čtvrté generace si již nebudou muset micro SIM podomácku vyrábět z běžné SIM karty. Současným i novým zákazníkům ji vyměníme zcela zdarma.

Micro SIM karty jsou dostupné ve všech O2 prodejnách nebo u autorizovaných prodejců Telefónica O2 Czech Republic. Zde si zákazníci mohou jak pořídit zcela novou aktivaci s micro SIM kartou, tak vyměnit starou SIM kartu.

S pozdravem,

Blanka Vokounová

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
O2 nabízí zdarma micro SIM karty pro iPad a iPhone 4, 1.0 out of 10 based on 1 rating
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Nádherné tapety nejen pro iPhone od Vladstudio nyní ZDARMA
  2. zoomIt – SD karty se chystají do iPhonů
  3. Stahujte placené aplikace zdarma

Přidejte komentář