Stahujte placené aplikace zdarma

V kategorii (Novinky) napsal Mirek Strnad dne 17. 10. 2010

Označeno tagy : , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

Pokud doufáte, že se dnes budeme věnovat warezu, tak Vás rovnou zklamu, opravdu nebudeme. Dnes Vás chci upozornit na velmi zajímavý projekt. Pokud máte doma iPod Touch, iPhone, iPad, prostě cokoli s iOS a nechce se Vám platit za aplikace, tak právě pro Vás je tato novinka.

FreeAppAlert je web, jehož hlavním cílem je informovat uživatele iOS o slevách v App Store. Není žádným tajemstvím, že vývojáři placených aplikací, čas od času připraví propagační akci v rámci které Vám nabídnou jejich jinak placenou aplikaci zcela zdarma. Pokud máte štěstí, tak najdete při brouzdání v App Store vyhlédnutou aplikaci zdarma, ale všechny tyto akce jsou omezeny časem, velmi často je sleva pouze na den, někdy jsou to pouze hodiny a abyste nemuseli být neustále připojeni a každou hodinu kontrolovat jestli náhodou není nějaká akce, vznikl projekt FreeAppAlert, který prostřednictvím webové stránky informuje o těchto slevových akcích. Není tedy nic snazšího než zajít na http://www.freeappalert.com/ a podívat se, které aplikace jsou právě v akci a vybrat si.

freeappalert

Projekt není český a proto nezapomínejte, že pokud si aplikaci vyhlédnete a poté si ji najdete v App Store, tak jednak, akce nemusí probíhat ve stejném čase v českém App Store a také aplikace nemusí být ani v našem App Store dostupná. Proto doporučuji rovnou s tím počítat a připravit si US účet ( návod naleznete zde ).

Web počítá i s majiteli iPadu. Stačí se přepnout do iPad verze a můžete si vybírat z aplikací optimalizovaných pro iPad.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 9.0/10 (2 votes cast)
Stahujte placené aplikace zdarma, 9.0 out of 10 based on 2 ratings
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Evropa 2 – další česká aplikace v App Store
  2. Adobe vydává aplikace pro iPad, grafici mohou jásat
  3. SMS zdarma

Komentáře:

Přidejte komentář