Back to the Mac již tuto středu

V kategorii (Novinky) napsal Mirek Strnad dne 18. 10. 2010

Označeno tagy : , , , , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

5084079022_105c16a207_oJiž tuto středu chystá Apple keynote, kde budou opět představeny novinky. Minulá keynote byla věnována hudbě, Steve Jobs představil celou řadu nový iPodů. Nadcházející keynote nese název Back to the Mac a je jasné, že ve středu to nebude o iOS, ale půjde především o MAC.

5084079022_105c16a207_o1

Povolme uzdu fantazii a pojďme více či méně spekulovat o tom, co se na nás chystá.

Velmi pravděpodobné jsou zatím dvě věci:

  • Macbook Air je v současnosti tím nejstarším Macem v nabídce Applu a přímo si tak říka o nějakou inovaci. Nejen, že je velmi drahý, ale ani jeho výkon není nijak oslnivý. Airu nepřidává ani to, že se vyrábí s 13,3″ obrazovkou a mnoho lidí raději sáhne po základním Macbooku Pro, který za méně peněz nabidne vyšší výkon a jeho rozměry nejsou nijak dramaticky větší.
  • Nový balíček iLife, který byl již na hudební keynote očekáván, se snad objeví nyní.

Co ale dál nás může čekat?

  • iMac ve verzi s dotykovým displejem. Nový iPod Nano přišel o tlačítka a dostal dotykový displej, dotykový iPad slaví úspěchy, není tedy čas představit dotyky i pro stroje, které neběží na iOS, ale na Mac OS X?
  • Nová verze Mac OS X? Poměrně pěkná spekulace souvisí i s grafickým ztvárněním pozvánky, která je v úvodu tohoto článku a říká se, že onen lev za pootevřeným jablkem, může znamenat příchod Mac OS X ve verzi Lion.

Co nás asi mine?

  • iPhone 5. Přijde mi, že je moc brzo na novou generaci iPhonu a po 3GS, čekám, že pokud bude odhalen nový iPhone, bude to nejdřív zase facelift, než zcela nová generace.
  • iPad druhé generace, už z tématu akce, mi přijde, že je jasné, že cokoli co se týká iOS nás ve středu mine.

Také se těšíte co Steve ve středu představí? Sledujte náě web, protože i my jsme zvědaví a určitě se o novinky podělíme.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Back to the Mac již tuto středu, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. iPad 2 představen!
  2. Back to the Mac. – aktuální zpravodajství – AKTUALIZOVÁNO
  3. iPad 2 již zítra?

Přidejte komentář