iTunes 10.1 je venku, na iOS 4.2 si počkáme ještě

V kategorii (Novinky) napsal Mirek Strnad dne 12. 11. 2010

Označeno tagy : , , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

itunes-nove-logoDnes vychází iTunes 10.1, vydání je jako vždy pro platformy Windows i Mac OS X. Nečekejte nic nového, protože tato verze vychází hlavně kvůli novému iOS 4.2. Bohužel iOS 4.2 je stále v očekávání.

Tento týden vyšla verze 4.2 označená GM, tedy golden master, což je stejné jako release candidate, je to verze, která by již měla být téměř finální a jde jen o to ji naposledy pro jistotu otestovat. Co čert nechtěl, tak po několika poměrně dobrých betách, najednou v GM se objevil problém s Wifi. Po několika minutách se zařízení odpojilo ze sítě a připojení muselo být znovu nastaveno. Tento problém se nyní řeší a finální verze se očekává příští týden. iOS 4.2 bude sjednocovat všechny iPhony, iPady a iPody, obzvláště majitele iPadů čeká velký skok z iOS 3 na verzi 4.

Co se týká iTunes, tak určitě již teď updatujte, sice nic nového nezískáte, ale budete připraveni na nový iOS. Jako vždy stahujte přes update či na www.itunes.com

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. iTunes 9 ke stažení
  2. Windows 7 a iTunes = zase o něco rychlejší
  3. iTunes 10 přichází
  4. Aktualizace iTunes 9.0.1 ke stažení

Přidejte komentář