Beatles jsem neměl nikdy radši než dnes

V kategorii (Novinky) napsal Šimon Blecha dne 16. 11. 2010

Označeno tagy : ,

Line Break

autor: Šimon Blecha (18 článků napsáno)

Všeuměl, který nedá za žádnou cenu dopustit na jablečné přístroje, metodu GTD, sportování a samozřejmě také Twitter.

Jak jste si mohli povšimnout, dnešek je dnem, na který nikdy nezapomeneme. A to opravdu. Včera se totiž na Apple.com objevila nová úvodní stránka s heslem -- Tomorrow is just another day that you’ll never forget.

Na významných Apple serverech se ihned vyrojilo mnoho spekulací, co by se mohlo odehrát. V plánu byl například iOS 4.2, ohlášení propojení Twitteru s Pingem, Facebooku s Pingem, uvedení nových iTunes storů (například v Čechách) aj.

Každý se tedy jistě těšil na úterý 16. listopadu 2010. Já osobně jsem ve škole hlásal, jak musím být ve 4 doma, abych stihnul live stream a další věci. Nakonec jsem to zvládl a v 15:57 jsem seděl u MacBooku a napjatě sledoval, kdy tam konečně ten stream naběhne.

Již předtím se objevovaly Tweety ohledně toho, že jediné, co bude, budou The Beatles na iTunes. Vskutku mi tento nápad přišel ujetý. Proč taková megalománie pro uvedení Beatles?

Přesně v 16:00 při prvním refreshi se stránka maličko seknula. A hrome, stream naběhne, jsem si pomyslel.

Stream v podobě úvodní stránky s The Beatles mi ale vyrazil dech. Nevěděl jsem, zda-li se mám smát, či brečet. Nadpis hlasitě řve -- The Beatles, Now on iTunes.

Tak, jak to shrnout? Pobavili jsme se, někdo se urazil a Hulán bude mít alespoň o čem psát, jak se zase jednou vylízané Apple ovečky napálili.

Dnešek je opravdu den, na který jen tak nezapomenu.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 4.8/10 (4 votes cast)
Beatles jsem neměl nikdy radši než dnes, 4.8 out of 10 based on 4 ratings
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. iPhone 4 v bílé barvě startuje dnes
  2. iPad 3 a další novinky od Applu čekejte již dnes!
  3. iSvátek – už nikdy nezapomenete na svátky

Přidejte komentář