Crumpler

V kategorii (TIPy) napsal Šimon Blecha dne 18. 2. 2011

Označeno tagy : , , ,

Line Break

autor: Šimon Blecha (18 článků napsáno)

Všeuměl, který nedá za žádnou cenu dopustit na jablečné přístroje, metodu GTD, sportování a samozřejmě také Twitter.

crumpler-logo1Komu by se nelíbila kvalita? Všichni mají raději kvalitní věci, než obyčejné šunty. Šunty mají pouze jednu výhodu -- jsou levné, nic víc. Pokud dám příklad. Čas vás tlačí, a proto někam pospícháte, seč to jde. Máte krásný nový notebook a hoplá, popruh u vaší brašny se utrhne. I což, čert brašnu vem. Ano, čert brašnu opravdu vzal … ale společně i s diplayem vašeho notebooku. Celý to byl jistě super kšeft, taška stála 300,-Kč.

Na Aukru jich bylo 100, takže žádné nervy s přihazováním, a navíc bylo poštovné zdarama! No, neber to. Oprava diplaye ale jistě už záležitost 300,-Kč nebude. Sám to dobře znám, na můj starý SE k700i jsem si koupil frajerský popruh na krk. Byl jsem fakt cool, všichni mohli vidět můj úžasný telefon a já byl na vrcholu blaha. Ale den se se dnem sešel a já musel někam rychle zaběhnout. Při běhu se mi telefon třepotal na krku a slaboučká tkanina náhle vypadla z očka. Telefon skončil na nehostinném asfaltu a k tomu se pěkně projel. Má pýcha byla najednou poškrábaná, sice naštěstí funkční, ale stejně mi to mrzelo. Od této doby se snažím svůj přístroj chránit lépe.

crumplermixoct200621

Crumpler, Crumpler, Crumpler … Co to sakra je?! Pokud jste všímaví, tak jste jistě postřehli menší nenápadné panáčky na různých taškách, pouzdrech, obalech, batozích atd. Tyto postavičky jsou logem této společnosti. Crumpler je australská firma, která se od roku 1995 zabývá výrobou víceúčelových tašek. Brašny Crumpler zaujmou okolí svým moderním a neokoukaným vzhledem. Ale čím zaujmou vás? Kromě již zmiňovaného designu i kvalitou. Většina tašek je vyrobena „hand made“ z ChickenTexu, což je látka, která nepropustí ani kapku vody. Nosí se pohodlně a svému účelu slouží výborně. Ale abych nezmiňoval pouze brašny na notebooky. Crumpler vyrábí i obaly na různou menší elektroniku, jako jsou třeba fotoaparáty, iPody, iPhony atd. A věřte mi, stylové jsou i tyto produkty. Rozbalování těchto pomůcek je taktéž jednoduše super. Jsou zde vtipné cedulky, obrázky a jiné věci pojednávající o daném produktu. Design těchto produktů prostě letí -- viz stránky této firmy.

crumpler_iphone_sleeve1

Vypadá to, že jsem Crumpleru prostě propadl. Ano, nejste daleko od pravdy, ale jak to tak bývá, jsou tu i věci, které bych změnil. Osobně používám brašnu 13″ Gumb Bush, 13″ The Slip (podložka) a The P.P. 80 jako iPhone obal. Popravdě, tato brašna není na mou potřebu dostatečně velká. Je moje hloupost, že jsem si neuvědomil, co všechno budu nosit, ale stejnak … Do této brašny se vejde pouze notebook a sešit, nic víc. Pokud potřebujete přenést i nabíječku, budete mít problémy. Na tašce se utvoří nehezká vyboulenina a přidáte již maximálně myš a voňavku. U iPhone obalu bych nic neměnil. Ze začátku můžete mít pocit, že obal je příliš malý. Časem se ale roztáhne a je to cajk. I cena by se mohla snížit, ale to už bych chtěl asi moc. Aneb, co je kvalitní, bývá drahé. Pokud se nechcete stát šedou myší s klasickými taškami nebo rádoby originály tašek od Apple, měl by pro vás Crumpler být jasnou volbou. Budete si sice muset připlatit, ale vyplatí se to. A každopádně myslete na vaše potřeby, ať nedopadnete stejně jako já.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 9.0/10 (2 votes cast)
Crumpler, 9.0 out of 10 based on 2 ratings
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Jak mít iPhone jako v peřince?

Přidejte komentář