Malý iPhone nebude, levná varianta je stále ve hře

V kategorii (Novinky) napsal Mirek Strnad dne 20. 2. 2011

Označeno tagy : , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

iphone-mini-nebude1Takřka každý den se na nás valí novinky o tom jak bude vypadat nová generace iPhonů. Nedávno jsme Vás informovali, že podle deníku The Wall Street Journal, Apple plánuje zcela novou linii iPhonů, které by měly být menší a levnější. Nyní je vše zase trochu jinak.

Deník New York Times přichází se zprávou, která se od TWSJ značně liší. Apple podle jejich zdrojů plánuje levnější verzi iPhonu, ale neměla by být menší a už vůbec by to neměla být nová linie. Nejdražší součástkou na iPhonu je paměť, která tvoří prý až 1/4 nákladů. Je velmi možné, že nová generace se bude vyrábět ve variantách 16GB, 32GB, 64GB a 0GB. Pokud je pravda, že Apple se chystá přepracovat službu MobileMe a nabídnout ji zdarma, je možné. že nová levný varianta iPhonu by mohla být cloudově založena. Znamenalo by to, že paměť telefonu by byla pouze pro operační systém, uživatelská data by byla uložena na serverech Applu a přístup na internet by pak byl podmínkou pro provoz takovéhoto telefonu.

Zdroj: NYTimes.com

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
Malý iPhone nebude, levná varianta je stále ve hře, 1.0 out of 10 based on 1 rating
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. iPhone 5 možná nebude
  2. Apple pracuje na novém iPhonu, bude menší a levnější
  3. Nový iPhone?!

Přidejte komentář