iOS 4.3 již brzy

V kategorii (Novinky) napsal Mirek Strnad dne 27. 2. 2011

Označeno tagy : , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

ios43Druhého března chystá Apple keynote, kde by měl představit nové iPady a velmi pravděpodobně i iOS 4.3.  V Applu se nelení, ale poctivě pracuje, protože novinek by mělo být opravdu velké množství. Na své si přijdou jak majitelé iPhonů, iPadů ale i iPodů.

Seznam novinek vychází především z novinek, které se objevily v betaverzi iOS 4.3, která je dostupná vývojářům. První novinka moc uživatelů jistě nepotěší, betaverze není pro iPhone 3G a to znamená jen to, že Apple ukončuje podporu tohoto modelu. Hardware 3Gčka je prostě starý a už nestačí.

Airplay budou moci využívat libovolné aplikace, již nebude omezeno pouze na aplikace přímo od Apple, ale pokud budou chtít vývojáři, budou moci toto funkci implementovat.

WiFi hotspot, pokud tato funkce vyjde, tak z ní budu mít určitě největší radost. Funkce hotspotu je velmi prostá, připojení k mobilní datové síti je sdíleno pomocí Wifi adaptéru, iPhone tak funguje jako WiFi AP.

Majitelům iPadů by měl nový iOS 4.3 přinést možnost vybrat si co bude přepínač pod tlačítky pro hlasitost dělat, zda bude řídit zámek rotace nebo bude vypínat zvuk.

Objevit by se měla objevit i podpora víceprstých gest, toto ukazuje, že gesta na iOS na Mac OS X se začnou postupně sjednocovat, až se při vydání Mac OS X 10.7 Lion sjednotí.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
iOS 4.3 již brzy, 1.0 out of 10 based on 1 rating
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Synchronizace Firefoxu s iPhonem již brzy
  2. iPhone 4 již brzy!
  3. iOS 4.3 přijde 11. března, iPhone 3G končí

Přidejte komentář