ČT24 živě na iPhonu

V kategorii (Aplikace) napsal Mirek Strnad dne 8. 3. 2011

Označeno tagy : , , , , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

screen-shot-2011-03-08-at-193159Česká televize se snaží nezaspat dobu a podporovat moderní technologie a za to od nás dostává velký palec nahoru. Bohužel propagace je dosti mizerná. Proto i málo uživatelů tuší, že aplikace ČT24 nyní nabízí krom klasických textových zpráv i živý audio/video stream. Jste-li často na cestách a zprávy nechcete jenom číst, ale chcete je mít v televizní podobě, nyní to již není problém. ČT24 dlouho vysílá živě přes internet, nyní však vypouští aplikace pro mobilní platformy iOS, Android a další.

Pokud již aplikaci máte, stačí se jen ujistit, že je aktualizovaná, pokud ne, stahujte ZDE. V aplikaci si již můžete snadno sami zvolit zda chce pouze audio nebo video stream, audio režim se hodí v lokalitách, kde nejste na WiFi nebo na 3G síti. Stream funguje bez problémů. Česká televize také přislíbila, že aplikace by se měla dostat i na naše iPady a to by bylo zcela něco jiného. Pro sledování je větší úhlopříčka iPadu mnohem přijemnější než malý iPhone. Na co však všichni nejvíce čekáme, je aplikace díky které si budeme moci pouštět videa z archivu České televize i na iOS zařízeních. ČT televize využívá Flash technologii, kterou iOS nepodporuje a i ostatní zařízení s ním mají velké problémy. Změny vypadají slibně, uvidíme jak vše dopadne.

img_0174

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 3.0/10 (1 vote cast)
ČT24 živě na iPhonu, 3.0 out of 10 based on 1 rating
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Z1 přináší live stream na iPhony
  2. Ano šéfe se chystá do iPhonu
  3. Hospodářské Noviny v iPhonu
  4. iPhone 4.0 – záznam keynote

Komentáře:

Přidejte komentář