Soutěž o luxusní designové pouzdro

V kategorii (Soutěže) napsal Mirek Strnad dne 14. 3. 2011

Označeno tagy : ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

nafbDnes večer Vám přinášíme novou soutěž. Protože soutěžení nás baví a zábava je o to lepší, když je pořádná cena. Soutěžit budeme spolu s eshopem ChytreMobily.cz, který věnoval hlavní cenu do soutěže. Jak soutěžit? O čem to je?

Díky sponzorovi této soutěže, získá jeden šťastlivec luxusní designové pouzdro vyrobené z hliníku pro svůj iPhone dle vlastního výběru. Když uvážíme, že cena pouzdra je 499 Kč, je to opravdu velmi lákavá cena. Na rozdíl od Applu, zde podpora iPhonu 3G nekončí a pouzdra jsou pro majitele 3G, 3GS a 4. Jak se zapojit do soutěže?

Stačí odpovědět na tyto otázky:

  1. Jaké pouzdro chcete v případě výhry? (výběr je možný pouze z této kategorie)
  2. V čem je unikátní eshop ChytreMobily.cz? (právě jedna možnost je správná)
  3. a.) prodávají jako první český eshop iPhone 5

    b.) dokáží sehnat mobilní telefony, které se k nám oficiálně nedovážejí

  4. Kolik kapesních počítačů a mobilních telefonů vlastnil majitel eshopu ChytreMobily.cz? (uvádějte celá čísla)

Otázky nevypadají složité, že ne? Tak nečekejte a vyplňujte. Odpovědi na soutěžní otázky spolu s Vaším jménem a kontaktním telefonem zasílejte na soutez@mujiphone.com, v předmětu emailu musí být uvedeno heslo „Chci pouzdro„. Rozhodovat bude rychlost a správnost. Jen ten, kdo jako první odpoví správně na všechny otázky zvítězí, druhá místa nejsou, zde je místo jen pro toho nejlepší. A pokud se nikdo netrefí, zvítězí ten, kdo bude nejblíže. Soutěžit budeme až do konce tohoto týdne, tedy do neděle 20. března 2011 do 23:59, jakýkoli email, který přijde s jiným datem a jinou hodinu bude mít již smůlu. Tolerujeme jedině fair-play, pokud se někdo bude snažit hrát nekale, bude okamžitě a bez milosti vyloučen, protože chceme dát šanci všem správným fandům, nikoli podvodníkům.

Cenu do soutěže věnoval sponzor ChytreMobily.cz

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Novoroční soutěž
  2. Velikonoční nadílka – SOUTĚŽ

Přidejte komentář