Vyhlášení vítěze designového pouzdra

V kategorii (Soutěže) napsal Mirek Strnad dne 22. 3. 2011

Označeno tagy :

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

winnerFamfáry a je to tu. Soutěž skončila v neděli ve 23:59 a dnes tu rozčísneme, kdo je tím šťastným výhercem luxusního designového pouzdra dle vlastního výběru.

Jak jste sami viděli, soutěžní otázky nebyly nijak těžké a zkusit své štěstí mohl kdokoli kdo chtěl hrát. Odpovědí se sešla pěkná řádka, ale jak jsem již zmiňoval, první místo je jen jedno, žádná další místa nejsou. První otázka byla jen pro zahřátí a taky aby Vás více nabudila. Druhá otázka byla pro znalce jen vtip, je jisté, že ani ChytreMobily.cz a ani nikdo jiný nenabízí iPhone 5, ale společnost ChytreMobily.cz nabízí velmi zajímavou službu, kdy Vám seženou mobilní telefon i typu, který se na náš trh oficiálně nedováží. Poslední otázka byla to nejtěžší, kolik mohl mít majitel ChytreMobily.cz asi tak kapesních počítačů a mobilních telefonů. Odhady měly velmi široký rozptyl, ani sám vítěz se netrefil, ale správné odpovědi 21, byl nejblíže tento šťastlivec:

Tomáš O.

Tomášovi gratulujeme a doufáme, že si výhru řádně užije. Jeho email, ze kterého zasílal soutěžní otázky již v tuto chvíli putuje zástupci ChytreMobily.cz, který jej zkontaktuje a domluví s ním způsob převzetí výhry. Pokud Vás mrzí, že jste nevyhráli, nic si z toho nedělejte, určitě toto není poslední soutěž a svou další šanci jistě dostanete.

Děkujeme sponzorovi této soutěže!

nafb

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Soutěž o luxusní designové pouzdro
  2. Zlaté Stránky rozdají 100 iPhonů 4

Přidejte komentář