Skiny nejen pro iPhony od Gelaskin – videorecenze

V kategorii (Hardware) napsal Mirek Strnad dne 24. 3. 2011

Označeno tagy : , , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

logoZapomeňte na obaly a pouzdra, je tu Gelaskin. Když jsem otvíral prvně zásilku s testovacím kouskem, tak jsem Gelaskinu moc nevěřil. Po týdnu používání jsem, ale kompletně změnil názor. Začínáte být už zvědaví oč jde? Pojďme se na to podívat.

Když se prvně budete na Gelaskin koukat, napadne Vás, že je to samolepka, ale samolepka to není. Jakýmsi způsobem to přilne k iPhonu a drží a drží. Skin jsem zkoušel na mém iPhonu 4. Po nasazení jsem skin vůbec nijak nešetřil, obal jsem nechal doma a mobil putoval po kapsách pouze se skinem. Naprostá klasika, přední kapsa kalhot, někdy se tam přitoulají klíče, někdy flashka, někdy zase drobné. Nejen, že iPhone nemá škrábnutí, ale i samotný skin je pořád jako nový. Nejvíc jsem se bál, že skin se začne časem odchlipovat a nebude dokonale držet jako po aplikaci, ale skin stále drží stejně dobře jako od první minuty.

Skin si můžete objednat nejen pro iPhony 3G/S a 4, ale Gelaskiny.cz nabízejí skin prakticky na cokoli, je jedno jestli to je Apple TV, Macbook nebo iPad, když si na něco vzpomenete, tak to mají. Skin bych doporučil víc jak klasické pouzdro. Pouzdro, které je nasazené pořád, začne časem otravovat, protože skryje ladné křivky iPhonu a iPhone je také celkově větší. Pokud máte pouzdro ze kterého iPhone vždy musíte vyndat, tak Vás neustále vysouvání časem přestane bavit a iPhone jentak hodíte do kapsy a až pak zjistíte, že díky pár drobným máte zničený displej.

Docela mě mrzí, že o Gelaskinu jsem nevěděl v době kdy jsem měl iPhone 3G, protože ochránit si plastová záda, by bylo k nezaplacení. Pokud máte 3Gčko a zadní plastový kryt už je jedna velká poškrábaná plocha, určitě si Gelaskin pořiďte, nejen, že nebudete iPhone dál ničit, ale krásně schováte tu spoušť na lesklém plastu. Pokud Vás náhodou designové kreace výtvarníku z Gelaskinu nijak neuchvátí, můžete si navrhnout vlastní skin, což se hodí. Myslím, že je to i skvělá příležitost pro firmy, které můžou na notebooky snadno dostat svůj brand. Jediná nevýhoda Gelaskinu je jeho cena, za skin pro iPhone 4 dáte bez koruny 450,- Kč. Když si ale představíte, že víc jak tisíc stojí zadní kryt a o displeji ani nemluvě, už to tak moc není. Navíc jsme to my, kdo máme výborný telefon od Applu za nemalé peníze, tak proč mu nedopřát něco stejně exkluzivního.

Díky tomu, že Gelaskin není samolepka, tak jde sundat, vrátit zpět na kartičku na které byl a schovat si ho na dobu, až na něj bude zase nálada. Není to samolepka, kterou když strhnete, tak máte smůlu. Gelaskin výborně sedne na Váš iPhone, že vše lícuje jako by to byla prácička Applu.

Koupit či nekoupit? Za mě určitě ano, stojí to sice víc, ale za Vaše peníze dostanete opravdovou kvalitu, že toho nebudete litovat.

Za poskytnutí testovacího kousku děkujeme!

gelaskinlogo

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 7.3/10 (4 votes cast)
Skiny nejen pro iPhony od Gelaskin - videorecenze, 7.3 out of 10 based on 4 ratings
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Skin pro iPad – videotest
  2. Philips DCM-580 Sound Tower – videorecenze
  3. O iBooks nejen na iPhone 3G

Komentáře:

Přidejte komentář