Skin pro iPad – videotest

V kategorii (Hardware) napsal Mirek Strnad dne 11. 4. 2011

Označeno tagy : , , , , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

Nedávno jsme tu měli skin pro iPhone 4. Aby test byl opravdu kompletní, tak se nyní podíváme na skin pro iPad. Malý skin pro iPhone není nic těžkého udělat, ale pro rozměrný iPad je to již zcela jiná výzva. Povedlo se společnosti Gelaskiny.cz udělat stejně dobrý skin i pro iPad?

Po otestování skinu pro iPhone 4 jsem byl nadšený. Skin perfektně přilnul k iPhonu. Po nošení telefonu v kapse byl perfektně ochráněn od škrábanců a i motiv se mi zamlouval. Jak je na tom mnohem větší verze pro iPad?

Co mě velmi překvapilo, že přes velké rozměry balení skinu, ho Česká pošta nedokázala zničit jako většinu věcí. Skin dorazil v neporušeném stavu. Aplikace předního rámečku je obtížnější, ale i tak je celá práce poměrně snadná. Pořádný oříšek je při aplikaci zadní částí skinu. Velké rozměry a to, že záda iPadu nejsou rovná jako třeba u iPhonu 4, dělají z celé aplikace docela těžký úkol. Obrňte se trpělivostí a smiřte se s tím, že na první pokus se to nepodaří. Plusem je, že skin je skin a nikoli samolepka, takže když zjistíte, že Vám jedna strana špatně vychází, jen jej pomalu stáhnete a jdete na věc znovu, být to samolepka, po prvním neúspěšném pokusu, tak v lepším případě už nelepí, v horším ji při sundavání roztrhnete. Mně zadní strana trvala pět minut než jsem byl spokojen s výsledkem. Hlavní trik je v tom, že musíte začít z jednoho rohu a protilehlý roh si nechat na konec. Na začátku jsem si i říkal, že ten skin je asi prostě špatný, že nemůže pasovat, jak se mi to všechno kroutilo, ale jak sami uvidíte na videu, skin sedí velmi přesně. Po týdením testování skinu Vám o jeho odolnosti na iPadu nic moc neřeknu, protože ač věřím, že skin iPad ochrání stejně dobře jako malý iPhone, tak iPad nosím neustále v originálním pouzdru, které funguje jako stojánek. V případě iPadu beru skin spíš jako designový prvek, než především ochranu jako v případě iPhonu. Jak je iPad velký, tak si na něj všichni budeme dávat mnohem větší pozor a pouzdra často používáme ne kvůli ochraně, ale proto, že je lze proměnit ve stojánky. Skin velmi oceníte při pokládání na hladké povrchy, třeba na stůl. Znáte to, stačí aby na hladké desce stolu byl pouze malý tvrdý drobeček z jídla a když na onu hladkou desku položíte stejně hladký iPad, tak se na něm rýha udělá neskutečně snadno. Na velké ploše iPadu také mnohem lépe vynikne vzor na skinu.

Skin pro iPad určitě doporučuji, skin pořídíte za 799,- Kč, opět to není nic levného, ale věřte, že Váš iPad si to zaslouží.

Za poskytnutí skinu k testování uctivě děkujeme společnosti GelaSkiny.cz

gelaskinlogo

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 6.0/10 (2 votes cast)
Skin pro iPad - videotest, 6.0 out of 10 based on 2 ratings
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Držák pro iPad a chytré domy – videotest
  2. Skiny nejen pro iPhony od Gelaskin – videorecenze
  3. První reklama na iPad
  4. Nová reklama na iPad

Přidejte komentář