iPhone 4 v bílé barvě startuje dnes

V kategorii (Novinky) napsal Mirek Strnad dne 28. 4. 2011

Označeno tagy : , , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

iphone4-white1Když Apple změní svoji hlavní stránku, vždy to vzbudí rozruch a téměř vždy oprávněně. Tentokrát se jedná o staro-novinku. Pamatujete, když Steve předváděl iPhone 4? Vzpomínáte, že iPhone 4 byl představen v černé a bílé barvě? Pokud jste už zapomněli, nic si z toho nedělejte, není se co divit. WWDC klepe na dveře a iPhone 5 je skoro na spadnutí a my tu máme jako novinku bílý iPhone 4.

Nečekejte nic nového, jedná se opravdu pouze o bílou verzi. Stejně jako iPad druhé generace, můžete mít nyní i iPhone4 v bílé barvě. Bílá varianta se velmi povedla, oproti iPhonu 3G, kdy jeho bílá verze mi nijak pěkná nepřišla. A proč tak dlouhé zpoždění? Na vině je právě ona bílá barva. Problém byl v tom, že lak propouštěl světlo a obě kamerky s tím měly nemalé problémy. Až nyní se problém podařil vyřešit a bílý iPhone 4 startuje. Pokud si říkáte, že my jako malá a bezvýznamná republika ostrouháme, tak se mýlíte, bílá čtyřka bude dostupná i pro náš trh. Takže kdo jde vyměnit černou „pohřební“ za optimistickou bílou? :)

iphone4-white-apple

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Nový iPhone 4
  2. iPad 2 představen!
  3. Beatles jsem neměl nikdy radši než dnes
  4. iOS 4.0.1 – Apple opravuje problémy se signálem u iPhone 4

Přidejte komentář