Adobe vydává aplikace pro iPad, grafici mohou jásat

V kategorii (Aplikace) napsal Mirek Strnad dne 10. 5. 2011

Označeno tagy : , , , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

Adobe vydává trojici aplikací pro iPad. Aplikace cílí především na grafiky. Na své si přijde jak část grafiků, která bere photoshop jako novodobé digitální plátno, tak stejně tak si přijdou na své i ti grafici, kteří se zaměřují na webdesign a obecně průmyslový design. Nevíte co se starým iPadem, když už máte nový? Zkuste aplikace od Adobe, třeba Váš starý iPad skončí jako trvalé rozšíření Vašeho Photoshopu.

Adobe Eazel -- 3,99 EUR

Aplikace určená všem, které baví tvořit, malovat a neustále něco ztvárňovat. Svým zaměřením je velmi podobná aplikaci SketchBook od Autodesku. Cílem je vytvořit z iPadu digitální plátno, které bude vždy a všude připravené. Vytvořená díla můžete díky napojení na Adobe Photoshop velmi snadno přenést do PC, kde mohou být dále zpracována.

Adobe Color Lava -- 2,39 EUR

Nyní se dostáváme k těm zajímavějším aplikacím. Díky Color Lava, můžete proměnit iPad v další pracovní plochu. V této aplikaci jde o co možná nejintuitivnější práci s barvami. iPad se promění ve virtuální paletu, kde si snadno můžete míchat barvy pro Vaši práci.

Adobe Nav -- 1,59 EUR

Podle mého naprosto nejlepší aplikace z této trojice. iPad se stane vlastně dalším monitorem, Adobe Nav přenese na Váš iPad ovládací lišty a nástroje. Můžete tak hlavní monitor využít plně pro Vaše grafické výtvory a nic Vás nebude rušit, protože ovládací prvky si přenesete na iPad. Velmi elegantní řešení, navíc za nejnižší cenu.

Všechny aplikace potřebují pro správný chod Adobe Photoshop CS5 (nezáleží zda Win či Mac verze) a aby počítač na kterém Photoshop poběží byl ve stejné síti jako iPad.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Adobe Flash se chystá na iPhone
  2. Adobe Myth Hackers:Flash on iPhone!
  3. Android pro iPad? Už se to blíží!

Komentáře:

Přidejte komentář