Duke Nukem Forever, král se vrací a podívá se i na iOS zařízení

V kategorii (Aplikace) napsal Mirek Strnad dne 11. 5. 2011

Označeno tagy : , , , , , , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

g083-duke-nukem-forever-1Duke Nukem Forever, po mnoha a mnoha problémech a po ještě více letech, se na pulty prodejen chystá pokračování legendární 3D FPS  Duke Nukem 3D. Hra skoro začínala připomínat čekání na Godota, naštěstí Duke nezklamal a nyní to již vypadá, že se vrátí s plnou parádou, tedy se všemi hláškami, lepými a spoře oděnými děvami a bandou krvelačných mimozemšťanů. Proč bychom, ale my iPhonisti měli zpozornit, je to, že se Duke velmi pravděpodobně podívá i na naše iZařízení.

Server touchArcade objevil velmi zajímavou část v textovém dokumentu readme pro Duke Nukem Forever. Duke se ještě neprodává, ale na Steamu již můžete udělat předobjednávku a právě na Steamu je i onen původní readme soubor, ve kterém najdete klasické fráze a jedna část je více než zajímavá.

Apple App Store Additional License Terms

These license terms are in addition to all other terms of the Limited Software Warranty; License Agreement, and Information Use Disclosures. If any Software is provided to you through the Apple Inc. („Apple“) App Store, then the following additional terms and conditions in this paragraph apply. This Agreement is solely between you and Licensor, and not with Apple. You acknowledge that Apple has no obligation to furnish any maintenance or support services to you in connection with the Software. In the event of any failure of the Software to conform to the Limited Warranty in this Agreement, you may notify Apple, and Apple will refund the purchase price for the Software. Except for the foregoing, to the maximum extent permitted by applicable law, Apple will have no other warranty obligation whatsoever with respect to the Software. Any claim in connection with the
Software related to product liability, a failure to conform to applicable legal or regulatory requirements, claims under consumer protection or similar legislation or intellectual property infringement are governed by this Agreement, and Apple is not responsible for such claims. You must comply with the App Store Terms of Service, including the Usage Rules. The license to the Software is a non-transferable license to use the Software only on an iPhone or iPod touch that you own or control. You represent that you are not located in any U.S. embargoed countries or on the U.S. Treasury Department’s list of Specially Designated Nationals or the U.S. Department of Commerce Denied Person’s list or Entity List. Apple is a third party beneficiary to this Agreement and may enforce this Agreement against you.

All other terms and conditions of the EULA apply to your use of the Software.

Zvýrazněné části jsou ty nejzajímavější. Samotný nadpis odstavce upravující podmínky licence v rámci App Storu naznačuje, že Duke se podívá i na iPhony, proč jinak by tento odstavec byl vkládán, když by hra nemířila do App Storu? Další zvýrazněná část upravuje podmínky licence na zařízeních iPhone a iPod.  Co z toho všeho vyplývá? O iPadu zde není ani řeč, z toho můžeme usuzovat, že nějaká plus minus stejná konverze využívající plně dvoujádrový čip A5 zde nebude. Mluví se jen o iPhonech a iPodech. Předpokládám, že tyto indicie směřují k tomu, že spolu s plnohodnotným Dukem, vyjde i licencovaná stejnojmenná hra pro iOS zařízení bez optimalizace pro iPad.

Zdroj: touchArcade

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Duke Nukem Forever, král se vrací a podívá se i na iOS zařízení, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Duke Nukem 3D – recenze
  2. redsn0w se vrací scénu
  3. Noční stránky

Přidejte komentář