Philips DCM-580 Sound Tower – videorecenze

V kategorii (Hardware) napsal Mirek Strnad dne 25. 5. 2011

Označeno tagy : , , , , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

screen-shot-2011-05-23-at-215351Philips se evidentně rozhodl, že trh s příslušenstvím pro iPhone je dobrý business a chce z něj vytěžit maximum. Máme tu již druhý kousek od Philipsu, který je mnohem zajímavější než poměrně jednoduchá stanice Fidelio. Dnešní kousek je Philips Sound Tower a věž to opravdu je a to pořádná. Zapomeňte na to, že by Sound Tower měla být doplňkem pro Váš iPhone, tohle je doplněk pro celou Vaši místnost ve které ji budete mít.

Sound Tower si mne získala hned jak jsem rozbalil krabici. Jakmile ji vybalíte a postavíte, stane se okamžitě dominantou prostoru, ve kterém se nachází. Na první pohled to je perfektní práce. Čistý design, který podtrhují kvalitní materiály a kvalitní zpracování. Celé to vypadá jako velký reproduktor, kam jde zapojit i iPhone. Zdání však klame, Sound Tower dokáže fungovat velmi dobře i bez iPhonu. Pustíte si na ní rádio díky FM tuneru, obsahuje optickou CD mechaniku, která krom audio CD zvládne přehrát i MP3 a pokud je Vám i toto málo a CD jsou pro Vás, jako pro mne, již dávno překonaná, přijde vhod USB konektor, kam můžete zapojit flash disk s MP3 hudbou a poslouchat. V útrobách SOund Tower naleznete 4 reproduktory a jeden subwoofer. Opět zklamu všechny audiofily, ale můj sluch a ani nároky na sluch nepatří k elitě. Zvuková reprodukce je velmi slušná, podání basů je na vysoké úrovni, celkově nemohu najít nic co by mně při poslechu rušilo. Exkluzivitu a zaměření na design podtrhuje horní část s dockem pro iPhone. Hudbu můžete ovládat jak přímo z iPhonu, tak pomocí dotykových tlačítek. Celý dock je stylově podsvícen modrou barvou. Sound Tower seženete už za cenu kolem 6 900,- Kč. Za Vaše peníze dostanete opravdu exkluzivně vypadající kousek, který je vyrobený z kvalitních materiálů a bude Vám dělat radost i jen tím, že prostě bude v místnosti.


VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
Philips DCM-580 Sound Tower - videorecenze, 8.0 out of 10 based on 1 rating
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Philips Fidelio DS8500 – videorecenze
  2. Philips dokovací reproduktor DS1100/12 – vstáváme s iPhonem
  3. Skiny nejen pro iPhony od Gelaskin – videorecenze

Přidejte komentář