Noční stránky

V kategorii (Aplikace) napsal Mirek Strnad dne 8. 6. 2011

Označeno tagy : , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

nocni-strankyZlaté stránky si mobilní telefony oblíbily a jsem za to jedině rád. Konečně pro mne nejsou zlaté stránky jen ta žlutá kniha co se doma někde povaluje. Nyní ZS vydávají novou aplikaci pro milovníky nočního života, takže konec hledání hospod, iPhone Vám s tím pomůže :) a nebude to jen aplikace pro příznivce zlatavého moku. Aplikace se hodí pokud chcete rychle najít restauraci pro příjemnou večeři.

Původní tisková zpráva:

Ponoř se do víru velkoměsta s novou aplikací od ZlatýchStránek.cz

Praha, 8. června 2011 – Chystáš se večer vyrazit s přáteli na drink, za kulturou, nebo rovnou propařit celou noc v nějakém klubu? Nebo chceš naopak strávit romantický večer v kvalitní restauraci se svoji láskou? Ať tak či tak, určitě oceníš zbrusu novou vytuněnou aplikaci Noční stránky pro iPhone, kterou ti exkluzivně přináší ZlatéStránky.cz.

4-2

Každý z nás se chce čas od času pobavit. Jak ale najít ten správný podnik? Teď už nezáleží na tom, jestli je pro tebe nejdůležitější poloha, pověst, program, nebo kvalita kuchyně. Nová bezplatná aplikace Noční stránky ti vždy najde to nejlepší řešení včetně hodnocení ostatních uživatelů, takže víš, do čeho jdeš a ušetříš spoustu času při vyhledávání. Po skončení akce si podle svojí polohy hravě vyhledáš taxislužby ve svém okolí.

Kromě spolehlivých výsledků ti aplikace nabízí atraktivní design a intuitivní ovládání, na které jste zvyklí z aplikace ZlatéStránky.cz. Vyhledávat můžeš v Praze, Brně, Českých Budějovicích a v Ostravě. V brzké době budou doplněna i další krajská města.

Pokud zrovna nejsi pařící typ, pak se ti bude hodit další nová aplikace s názvem Kde jíst a pít, která vyhledává restaurace, kavárny, hospůdky a čajovny po celé České republice. Hodit se může i nedávno představená aplikace Chci taxi, která spolehlivě vyhledá taxislužby ve tvém okolí, ať jsi v Praze, Aši, nebo v Řitce. Všechny aplikace jsou dostupné na iTunes. Kamarádi, kteří nemají iPhone, si aplikace mohou stáhnout v Android marketu.

Chystáš se v létě za hranice? Všechny tři aplikace jsou dostupné i pro Slovensko. Tu, která ti bude nejvíc vyhovovat, si stáhni zde.

4

Nenech si zkazit večer, pokud ti zrovna v iPhonu došla šťáva, nebo ti ho zrovna rozkousal tvůj pes. Všechny informace najdeš i na netu na www.nocnistranky.cz nebo www.nocnestranky.sk

Víš, že:

- ZlatéStránky.cz jako první u nás představily aplikaci pro smartphony založené na technologii Augmented reality? Aplikace využívá informace z databáze Zlatých Stránek, která pak zobrazuje výsledky při pohledu přes fotoaparát telefonu jako další vrstvu reálného obrazu. Stáhnout si jí můžete zdarma na iTunes.

- ZlatéStránky.cz nabízejí unikátní aplikaci pro iPhone a další smartphony pro vyhledávání kontaktů na firmy i osoby a nabízí praktické funkce, intuitivní ovládání i atraktivní design? Aplikace vyhledává kontakty nejen podle zadané adresy, ale i podle aktuální polohy majitele iPhonu. Je proto snadné najít například nejbližší pizzerii nebo autoservis a díky mapovému řešení aplikace naplánovat nejrychlejší trasu, jak se k nim dostat. Aplikace Zlatých Stránek pro iPhone je bezplatně dostupná na iTunes.

- na stránkách 3Dnávštěvy.cz se můžete virtuálně procházet centry vybraných měst v České republice a dokonce si prohlédnout interiéry obchodů, restaurací nebo kaváren?

- ZlatéStránky.cz pravidelně organizují soutěže o velmi atraktivní ceny? Staňte se fanoušky Zlatých stránek na Facebooku a buďte mezi prvními, kdo se o nových soutěžích dozví.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 5.3/10 (3 votes cast)
Noční stránky, 5.3 out of 10 based on 3 ratings
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Zlaté Stránky rozdají 100 iPhonů 4
  2. Aplikace Augmented reality Zlatých Stránek nyní i pro iPhone (tisková zpráva)
  3. Aukrujete? Pokud ano, tak je zde nová iPhone Aukro app!

Přidejte komentář