Doodle Dorks – zábava pro chytré hlavy

V kategorii (Aplikace) napsal Mirek Strnad dne 4. 7. 2011

Označeno tagy : , , , , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

doodle_dorksUž delší dobu jsme tu neměli žádnou hru, samé aplikace, periferie a návody, nyní je čas na trochu odpočinkové zábavy. Do rukou se mi dostala hříčka Doodle Dorks, kterou mají na svědomí čeští vývojáři. Protože jsem vlastenec, tak našincům patřičně fandím a na testování aplikace jsem se těšil.

Hra je z kategorie logických hříček, které jsou na mobilních platformách velmi oblíbené. Cíl hry je narozdíl od samotné hry velmi jednoduchý, dáváte stejné krychličky k sobě, jakmile jsou dvě a více u sebe, zmizí, cílem je postupně takto „vymizet“ všechny krychličky. Nesmí Vám zůstat žádná lichá a také se počítá kolik políček využijete na Vaše přesuny. Po příjemném tutoriálu, který Vám osvětlí co a jak, jdete do ostré hry, kde Vás nikdo nebude šetřit a Vaše hlavy dostanou pořádně zabrat. Pokud chcete získat plné hodnocení, rozhodně to nebude lehké ani v prvním ostrém kole.

img_0033

Hra se soustřeďuje na samotné řešení problémů a nic Vás zbytečně nerozptyluje. Celé je to zabaleno do líbivé „ručně“ kreslené grafiky a pohodovou atmosféru doplňují roztomilé zvuky a pazvuky jednotlivých krychliček. Doodle Dorks Vám poskytnou zábavu na mnoho a mnoho hodin, protože počtem úrovní se nešetřilo. Hru najdete v App Storu za symbolických 0,79 EUR, za tuto cenu získáte jednu aplikaci, která v sobě nese jak verzi pro iPhone, tak verzi pro velký iPad. Aby Vás hra u sebe déle udržela, skrývá v sobě různé achievmenty, tedy jakási ocenění za různé kousky, třeba, že shodíte krychličku z nějaké velmi vysoké výšky, pokud hrajete klasické počítačové nebo konzolové hry, jistě si umíte velmi dobře představit o čem achievmenty jsou.

img_0034

Pokud chcete potrápit své hlavičky, určitě je Doodle Dorks pro Vás to pravé, hra netrpí žádnými bugy, nic nepadá a tak máte opravdu v rukách finální verzi, ne jako u jiných vývoářů, kteří se rozhodnou prodávat spíše betu než-li hotovo verzi. Příjemným zpestřením je pak možnost postovat Vaše herní výsledky na Váš Twitter či Facebook. Hru naleznete v App Store ZDE. Hra mne pobavila, pořádně jsem si u ní namohl mozkové závity, za mne je to tedy jasný palec nahoru!

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 7.7/10 (3 votes cast)
Doodle Dorks - zábava pro chytré hlavy, 7.7 out of 10 based on 3 ratings
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. In-počasí aneb na počasí hezky česky
  2. GPS Mission – Zábava pro volné chvíle!
  3. Držák pro iPad a chytré domy – videotest

Přidejte komentář