Philips dokovací reproduktor DS1100/12 – vstáváme s iPhonem

V kategorii (Hardware) napsal Mirek Strnad dne 6. 9. 2011

Označeno tagy : , , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

ds1100Philips si iPhony a iPody poměrně oblíbil. Proto tu máme další kousek, který si bude perfektně rozumět s Vaším iPhonem nebo iPodem touch. Pokud máte iPhone, vsadím se, že klasický budík nepoužíváte, ale necháváte se budit pomocí defaultní aplikace v iPhonu. Philips si řekl, že jenom pípání iPhonu prostě nestačí a vyrobil tuto dokovací stanici.

Stačí pouze zasunout Váš iPhone nebo iPod touch a rázem máte iOS budík. Po zapojení iPhonu si stanice okamžitě převezme čas a zobrazí jej a začne dobíjet iPhone. Díky vestavěným reproduktorům se můžete ráno těšit na opravdu kvalitní zvuk. Celý nápad, udělat si pořádný budík z iPhonu pomocí dokovací stanice se mi dost zalíbil. Není to obyčejná stanice s repráčky, která je pro většinu z nás víceméně zbytečným doplňkem, ale tohle je věc kterou jak jednou zkusíte, budete ji chtít mít už napořád. Budík využíváme všichni, iPhone si dobíjíme také všichni a tímto kousek od Philipsu to můžeme elegantně sloučit do jednoho. Stanici koupíte na internetu za cenu kolem 1700,- Kč s daní a myslím, že je to velmi slušná cena. Stanice je sice plastová, ale nikde nic nevrže a celkově je zpracování na vysoké úrovni.

Za zapůjčení k testu, děkujeme společnosti PHILIPS.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Philips Fidelio DS8500 – videorecenze
  2. Philips DCM-580 Sound Tower – videorecenze
  3. Rodinné cestování s iPhonem – reklama
  4. Synchronizace Firefoxu s iPhonem již brzy

Přidejte komentář