Nové iPhony již zítra?

V kategorii (Novinky) napsal Mirek Strnad dne 3. 10. 2011

Označeno tagy : , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

lets-talk-iphoneApple na zítra chystá keynote na které se chystá představit cosi nového. Tento event je bedlivě sledován, protože každému je jasné, že je čas omladit iPhony. iPhone 4 je tu s námi již nějaký pátek a zaslouží si dostat nové železo. Bude to iPhone 4S? Bude to iPhone 5? Bude iPhone vypadat úplně jinak? To vše již zítra. Jako každá keynote, tak i tato v nás vzbuzuje velká očekávání.

Velmi živě se spekuluje, že Apple by mohl představit ne jeden iPhone, ale rovnou dva rozdílné modely. Byl by to podstatný milník, protože by to znamenalo, že linie iPhonů je natolik silná, že stojí za to mít několik rozdílných modelů.

Pokud se podíváme na pozvánku, kterou Apple rozeslal vybraným novinářům, tak je vidět, že:

  • Akce bude čtvrtého.
  • Bude v deset hodin.
  • Bude v sídle Applu.
  • No a co znamená ikonka s jendím zmeškaným hovorem? Já to hádám, že to znamená jeden nový iPhone.

lets-talk-iphone

Tato keynote bude také unikátní tím, že nyní by ji měl mít již plně v rukou Tim Cook, muž který nahradil Steva Jobse na pozici CEO Applu. Uvidíme, třeba Steve přijde říct alespoň úvodních pár vět, ale myslím, že jej na podiu již jentak nespatříme.

tim_cook

Jako vždy Vás budeme neprodleně a česky informovat o tom co se právě děje. Pokud chcete prožívat chvilky napjetí s námi, nalaďte si náš Twitter na twitter.com/mujiphone a nebo pokud dáváte přednost tomu si to přečíst celé najednou, rozhodně tu pak na Vás bude čekat shrnující článek. Pokud budete chtít spolu s námi sledovat celé dění živě, nezapomeňte, že začínáme v 19:00 našeho času.

Co myslíte, bude na konci „one more thing“ ala Steve Jobs? :)

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Nové iPhony již zítra?, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. iPad 2 již zítra?
  2. iPhone OS 4.0 – již zítra
  3. Back to the Mac již tuto středu
  4. WWDC 2010 a novinky od Applu již za pár hodin

Komentáře:

Přidejte komentář