Zemřel Steve Jobs

V kategorii (Aplikace) napsal Mirek Strnad dne 6. 10. 2011

Označeno tagy : , ,

Line Break

autor: Mirek Strnad (266 článků napsáno)

Autor je majitelem a šéfredaktorem mujiPhone.com, tento web založil, aby se mohl podělit o své zážitky a zkušenosti s jeho nejoblíbenějším telefonem.

snimek-obrazovky-2011-10-06-vc2a0185437Dnes nás opustil člověk, který byl u toho, když se pokládaly základy IT, díky němu pracujeme, tak jak pracujeme, díky němu máme dnes všichni telefon s velkým dotykovým displejem, díky němu se Apple dostal na vrchol. Steve Jobs podlehl zákeřné rakovině, velmi dlouho s ní odhodlaně bojoval a i když bojoval s jednou nejhorších nemocí jakou známe, tak i přesto po drtivou většinu času vedl společnost, která patří k těm celosvětově nejúspěšnějším.

Stevův život však zdaleka nebyl jen o jeho boji s nemocí, ale především o vizích, které proměnoval ve skutečnost a lidé je milovali. Díky němu jsme poznali všechny báječné výrobky Applu. Je jisté, že pro Apple je toto velká rána. Přestože je v Applu plno skvělých a talentovaných lidí, Steve byl a bude jen jeden.

snimek-obrazovky-2011-10-06-vc2a0185424

It’s not about money. It’s about the people you have, how you’re led, and how much you get it. -Steve Jobs

Na závěr pár videí, kde je Steve, tak jak ho měli všichni rádi, na podiu, před plátnem, na velké keynote a představuje nám něco, co je prostě magické…

Hodně štěstí tam nahoře Steve a díky, že jsi nás všechny tolik inspiroval!

Foto: Apple

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 10.0/10 (4 votes cast)
Zemřel Steve Jobs, 10.0 out of 10 based on 4 ratings
Mohlo by Vás také zajímat:
  1. Steve Jobs opouští pozici CEO Applu
  2. Uctěte památku Steva Jobse spolu s Applem
  3. WWDC 2010 živě

Komentáře:

Přidejte komentář